Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várta tegnapra? és mi...

Ki nem várta tegnapra? és mi lett az eredmény aki már tesztelt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapra nem vártam és előtte nap pozitív lett a teszt!Nem is jött meg:-)Csinálj tesztet ha nem jött meg a havid!Írd meg mi lett,drukkolok!!!
2010. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én péntekre nem vártam, és nem is jött. De mivel novemberben és decemberben sem jött, és januárban is csak norcoluttal, így úgy döntöttem hogy márc.1-én megyek orvoshoz, és előtte csinálok tesztet csak.Addig is reménykedek hogy most baba van a dologban.:)

Első!Neked nagyon gratulálok!

2010. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Köszi!Akkor érted is szorítok!!!Mondjuk már egy teszt nálad is mutathat valamit ha pénteken kellett volna megjönnie?!Hőd méred?
2010. febr. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Köszi! Nem mérem a hőmet.De lehet hogy nem bírom ki és holnap vagy kedden csinálok 1 tesztet.:)
2010. febr. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Proba szerencse:-)Nagyon szorítok neked így ismertlenül is!majd írd meg hogy mi lett az eredmény!Esetleg teszt előtt egy ébredési hőt mérj nyelv alatt min.5percig és ha 37 körül van vagy magasabb akkor érdemes 1tesztet ellőni!Sok sikert!
2010. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Újra második vagyok!Úgy néz ki hogy sajnos ez a hónap is sikertelen.Nem bírtam ki és tegnap teszteltem egyet...sajnos negatív lett,és a hőm is alacsony,bár nem mérem csak tanácsra néztem meg, és digitális a hőmérő. De orvoshoz mindenképpen elmegyek 1-én.
2010. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!