Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 30. an kellene megjonnie de...

30. an kellene megjonnie de ma halvany rozsaszines nyalkat tapasztaltam a wc papiron hozzateszem petereskor egyutt voltunk a parommal es par napig szuro fajdalmat ereztem alhasi tajekon? Baba vagy egyszeruen hamarabb fog megjonni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem rózsaszínes volt barna helyett a nagy beagyazodasi valami.

Egyébként lehet baba viszont még meg is jöhet.

2015. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat azota neked hogy alakultak a dolgok?
2015. ápr. 22. 16:00
 3/14 anonim ***** válasza:

Én május 4-re nem várom. Csak a türelem nem erényem... :)

3 napja voltunk együtt pé idején. Remélem összejön! :)

2015. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szerintem ez beágyazódás lesz. Ha normális, rendszeres ciklusaid vannak és utána számolsz, akkor pont kijön. Ha valóban így van akkor gratulálok :)
2015. ápr. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
4. vagyok: Én tegnapra nem vártam, és bár még nem jelentkezett, sajnos még pozitívat nem mutatott ma a tesztem :/ Remény van, türelem már itt sincs :D
2015. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Drukkolok! :) Remélem sikerül! :)
2015. ápr. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hat remelem osszejon mindannyionknak bar nem merem beleelni magam azert drukkolok nektek :)
2015. ápr. 22. 17:26
 8/14 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Ez történt január közepén, lassan 18 hetes terhes vagyok. :)

Utána pár nappal egyébként pozitiv lett a tesztem és nem is jött meg a menzeszem.

Furcsa volt mert gorcsoltem pár napig. Este láttam azt a rózsaszín valamit, ezután már nem is gorcsoltem csak nagyon nagyon ritkán. Addig erős volt.

2015. ápr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én sajnos minden hónapban hasonlót tapasztalok. A rózsaszínes folyás a mensi közeledtével átmegy barnásba, majd végül megjön rendesen. Innen tudom mindig, hogy most sem sikerült. Bár anyukám ugyanilyen tünetekkel rendelkezik, mégis van már 3 gyermeke. És mondta, hogy a gyerekek előtt is ez volt neki. Az orvos szerint sem olyan nagy baj ez.


Ezt csak azért írtam, mert ilyenkor mindenki azt mondja beágyazódás, pedig sajnos nem mindig annak a jele. Viszont, ha 1-2 nap múlva elmúlik és nem megy át barnázásba, akkor valóban lehet annak a jele. :)


Drukkolok! :)

2015. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Annyit azért én is megemlitenek, hogy egyszer tapasztaltam csak. Észrevettem, amugy is zuhiztam és másnapra már semmi nem volt. 1-es voltam.
2015. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!