Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
1 hónapja szedem a Lindynette20 fogamzásgátlót, jövőhét szerdán fogom bevenni a 2.levél utolsó tabiját. Az elmúlt hétvégén (vasárnap) belém ment a barátom, és az a hét volt a 2.hét amikor alapból lenne a peteérésem. Ha terhes lettem akkor az még csak 3napja van, és a tünetek 10-12nap után jönnek de ma éreztem egy kis hányingert meg néha szúr a hasam, elég ideges vagyok lehet amiatt... De h lehetnék terhes?? Normálisan szedtem a gyógyszert, sose maradt ki tabi... Pénteken és szombaton éreztem pár mp-ig tartó menzeszes fájdalmat, ami lehet h a peteérésre utal de gyógyszer mellett nincs is peteérés... Akkor most h van ez? :(
2015. ápr. 22. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Napi lehetek-e terhes kérdés! Yeeesss!!!
2015. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha fiú lesz akkor Alajos legyen a neve, ha lány akkor pedig Amália. Gratu nektek!!
2015. ápr. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezek a tünetek még biztos hogy nem attól vannak, úgyhogy csak nyugi. Ne stresszelj rá, mert csak roszabb lesz. :) Valószü hogy ez csak a fogamzásgátló mellékhatása, mivel még csak egy hónapja szeded. Az elsö 2 hónapban nekem is jelentkezett peteérés szerü fájdalom, (emellet még beágyazódás sem lehet - min. 5 nap)

Fel a fejjel és biztos ami biztos 2 hét múlva teszt, vagy EllaOne esemény utáni. Azt 5 napig beveheted, és saját tapasztalat szerint igen hatásos, szóval ha nagy az aggodalom, akkor még van idöd gyorsan cselekedni.

2015. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!