Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek igy terhes? Nem ugye?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek igy terhes? Nem ugye? 18/l

Figyelt kérdés

Szedek fogamzasgatlot, de a placebo tablettakat hanyasos virus miatt nem szedtem be

Elotte rendszertelenul szedtem a tablettakt, de olyan nem volt hogy kihagytam volna vagy 12 oranal kesobb vettem volna be.

Pont a placebos idoszakban voltunk egyutt es nem vedekeztunk mivel elvileg ved a tabletta

Igy nem lehetek terhes ugye?

Most masodik honapja szedem a fogamzasgatlot,akkor az elso honap vegen voltam


2015. ápr. 17. 21:25
 1/8 RRR ***** válasza:

akkor szerintem nem

de

miért nem a nődokidad kérded ,aki kiírta a tabit???

2015. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 To7ka ***** válasza:
Ha belédélvezett és összevissza szeded a tablettáid akkor de, lehetsz. Miért ne lehetnél? De ha már a 2. hónapban jársz akkor valószínűleg egy menstruációd már volt azóta... És egy terhességi teszt bőven megnyugtatna, mi nem látunk a méhedbe, és jósok se vagyunk...
2015. ápr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem ma már nem lesz ilyen kérdés, tévedtem.
2015. ápr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem volt azota menstruaciom mert abban a honapban hulyen jott meg

Tehat nem a placebos idoszakban hanem elotte de orvos szerint ez elso honapban normalis meg

Kb 1,5 het mulva kene megjonnie

Teszt meg nem mutatna ki biztosan.

2015. ápr. 17. 21:30
 5/8 anonim ***** válasza:

A placebo tablettákban nincs hormon, pont azért placebo a neve. Hogy szedd, mintha a rendeset szednéd, ne felejtsd el, hogy kell, és nincs megszakítva, mint a 21 szemesnél, nem kell gondolkodni, hogy akkor mikor is kell bevenni a következőt. Tehát az alatt nem fogsz teherbeesni a hányásos vírus miatt, viszont mivel össze-vissza szeded, akármikor teherbeeshetsz. Miért olyan nehéz mondjuk minden egyes reggel beálltíni ébresztőt 7-re és bevenni? Sose fogom megérteni.

Amúgy ha ilyen nehéz betartani a szedését, kérj inkább hüvelygyűrűt, arra csak havi kétszer kell emlékezni, egyszer mikor beteszed, meg egyszer, mior kiveszed.

2015. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy honap rendszeres szedes utan meg semmi hatast nem fejt ki a gyogyszer. Lehetsz terhes. Valojaban a fogamzasgatlo se ved 100%ig, szoval eleg nagy a veszelye annak, hogy bekaptad a legyet. Ha meg is jon, akkor is csinalj meg kb egy honappal kesobb egy tesztet, mert az elso menstruacio terhesseg alatt sokaknak megjon meg, illetve a beagyazodasos verzes ossze is tevesztheto a menstruacioval.
2015. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem leszel terhes,de nagyon figyelj oda ezentúl a szedésére,és 3hét múlva tesztelj a biztonság kedvéért.
2015. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6os ebben azert tevedsz..

Mert a mensim elso napjan kezdtem el szedni igy mar attol a pillanattol kezdve vedve vagyok.

De koszi!

2015. ápr. 18. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!