Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális az hogy már napok...

Normális az hogy már napok óta hőemelkedésem van és nem viszi le egy gyógyszer sem? Mielőtt elkezdődött volna volt sex, azóta vettem be 72 napos tabit de még mindig hőemelkedésem van. Terhes maradtam?

Figyelt kérdés
A mansiig honnan tudhatom biztosra hogy hatott a tabi?
2008. aug. 28. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Lehet en vagyok az egyetlen aki nem teljesen erti, de megfogalmaznad ezt ujra legyszi??? Mi van a 72oras tabival? Mar szex elott bevetted, vagy mi?


Es miert vettel be gyogyszert hoemelkedesre? En nem szoktam legalabbis, csak ha lazas vagyok (igyekszem nem mergezni magam feleslegesen a tul sok gyogyszerrel).


Amugy a 72oras tablettat vedekezes nelkuli szex utan kell bevenni, nem szex elott.

2008. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
utána 48 órával vettem be.
2008. aug. 28. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
szia! Hol méred a hődet? Ha szeretkezés után bevetted a tablettát akkor az abban segit hogy ne ess teherbe. A hőemelkedés valószinüleg mással lehet összefüggésben. Talán egy virus, keresd fel a háziorvost és nézesd meg magad. Mikorra várod a mensid?
2008. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hónaljban higanyossal mértem. Elvileg 4.-e körül kéne megjönnie.
2008. aug. 29. 08:00
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és tervezem doki megkeresését mert eddig tényleg semmi sem vittee le a hőemelkedést pedig a rubofen (bocs, nem tom hogyanis írják) magas láznál is segíteni szokott...
2008. aug. 29. 08:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyi volt a hő, amit mértél?
2008. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!