Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen tünetei volta a...

Kinek milyen tünetei volta a beágyazódásnak? És aktus után hanyadik napon?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
10. napon, nagyon erős szúrkálás és kicsi görcs a petefészkemnél. kb fél óráig tartott. még délután éreztem enyhe fájdalmat, aztán elmúlt
2015. ápr. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

9. Napon, erősen görcsöltem pár percig. Tisztán emlékszem, mivel nemrég történt. Épp vendégek voltak nálunk. Szóval azt hittem hamarabb fog megjönni, mert babara most egyáltalán nem számítottunk. (persze nagyon örültünk neki, mikor kiderült) :-)


Az első terhességemnél is nagyon erős görcsöt éreztem.

Beágyazodasi verzesem egyszer sem volt.


Te erzel valamint? :-)

2015. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tényleg, 1-es vagyok, vérzés volt az első babánál, pár csepp, barna. most a másodiknál nem volt vérzés csak a görcs
2015. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sokan azt mondják nem lehet érezi semmit.. szerintem meg lehet ,mert én tudom hogy április 8án fogant meg a bébink és fogantatás után 11 napra már pozitív lett a tesztem! :)

Én szurkáló érzést éreztem és olyan volt mintha meg akarna jönni..

most a 16. napon érzem ,hogy fájnak a melleim és egy picit megnőttek. a hasam fel van puffadva és bevizesedett. :)

2015. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok apró tüntetem volt, mert elég jól ismerem a testem, felsorolom, hátha valamelyik ismerős. Én rögtön tudtam, hogy ez az eltérő működés a megszokott-tól csak a megtermékenyüléstől lehet (elhinni nem mertem, de az egy másik kérdés:):

Mivel 2 naponta szeretkeztünk, és egy pénteki napon kezdődtek a tüntetek (28 napos ciklus 12. napján), nem tudom hány nappal az aktus után volt:

- péntek este feszült a hasam

- vasárnaptól egész nap feszült és szurkált a hasam napokig, néha a hüvelyembe is kisugárzott. Ez utóbbitól volt, hogy ülni nem tudtam csak egy bizonyos pózban.

- szurkálva lüktetett néha az egyik mellem és a mirigyek is feszültek alig érezhetően

- szombati nap után pár nappal észrevettem, hogy nincs minden nap székletem, ami addig mindig volt; sőt nehezemre esik WC-re menni

- hasamban végig éreztem egy alapnyomást, mint menstruációkor; és húzódásokat is éreztem - ez új volt

- hasam oldalán az izmok húzódtak

- péntekhez képest a 12. napon barnás folt a tisztaságin 3 napig, persze egyre enyhébben

- péntekhez képest a 15. napon pozitív teszt:) (ciklus 26. napján)


Mindent feljegyzeteltem:) Remélem, segítettem, sok sikert, szurkolok!

2015. ápr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még egy: lehet, azért éreztem ennyire intenzíven, mert 2 petéjű ikerterhességgel indultam.
2015. ápr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 5-os Nekem is szinte ugyan ezek voltak a tüneteim kivéve a szorulást!

ami még nagyon furcsa volt nálam ,h sokszor hirtelen olyan melegem lett ,hogy majd meg sültem főleg reggelente meg alváskor. elég fagyosszent vagyok és amikor odabújtam a páromhoz még ő is megjegyezte hogy lángolok.

a másik furcsa dolog ami lehet ,h nem ettől van de ez is azóta van amióta kisbabát várok... nem tudok aludni. minden reggel felébredek 6kor és nem tudok vissza aludni, pedig nem is iszok kávét,teát sem.

2015. ápr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :) Én még nem érzek, érezhetek semmit, mivel 19.én voltunk együtt. Elméletileg jókor, remélem gyakorlatilag is! :) hamarosan kiderül.. :)
2015. ápr. 24. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!