Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló első hetében felejtettem el beszedni az egyik tablettát, ami azt jelenti, hogy ha előző héten egyéb védekezés nélkül csináltuk, akkor lehetek terhes, és nem használtunk mellé óvszert. Viszont kb pont 12 órát késtem csak a gyógyszerrel, és C-vitamint is szoktam szedni a gyógyszer mellé, ami az orvos szerint növeli a hatékonyságát. Így mekkora esélye van a terhességnek?

2015. ápr. 24. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Az előbb rúgott a baba, nem érezted?
2015. ápr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem :(
2015. ápr. 24. 20:03
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
2015. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ööööhhh.... hát ha 12 órás késéssel vetted be, akkor elvileg nem lehetsz terhes. Most kezdted el szedni? Ha igen, akkor az első 10 napba még nem véd. Ugyhogy énis 50%-ot tudok mondani.


Off: Ezt a c-vitaminos dolgot kajak egy nődoki mondta neked???

2015. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt hogy 2 hét mulva tesztelj, ha megjön a vérzésed akkoris.
2015. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Fogok, de már most rettegek az eredménytől. És nem, már egy jó pár hónapja szedem.

Igen, egy nődoki mondta, aki már több tíz éve a szakmában van. Most rákerestem, és találtam egy ilyen választ is: "A C-vitamin pótlás kifejezetten kell a fogamzásgátlót szedő nőknek,és sajnos amilyen ütemben szorítja ki a sejtekből,nem elég a 250 mg.Napi 1.000 mg semmibe nem tud bezavarni,nem hogy a fogamzáshoz köze lenne!" Úgyhogy nem biztos, hogy hülyeség, mindenesetre rossz hatással nem lesz a gyógyszer hatására. :)


Köszönöm a választ!

2015. ápr. 24. 22:58
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj, tudtam hogy valami le fog maradni a kérdésből, az még egy fontos információ, hogy a barátom nem belém élvezett, szóval így remélhetőleg még nagyobb mértékben csökken az esélye.
2015. ápr. 24. 22:59
 8/10 anonim ***** válasza:
!és5 vagyok. Ha nem most kezdted, és 12 óra múlva pótoltad plusz nem élvezett beléd a párod, akkor helyesbítek 20%. Sztem ne aggódj!
2015. ápr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*4 és 5 vagyok :D
2015. ápr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, így már nem aggódom annyira, tesztelni azonban mindenképpen fogok! :)
2015. ápr. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!