Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van esélye, hogy terhes lettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Én voltam felül, amikor szeretkeztünk és utána még pár percet feküdtem a barátomon, csak utána vettük ki, és ugyan összefogtuk az aljánál a gumit, de ugye addigra már kifolyt egy kicsit a sperma, viszont elvileg nem nagyon értem hozzá (ez közben eszembe jutott, mármint, hogy tuti kifolyik egy kicsit, csak hülye voltam, mert nem akartam elrontani a pillanatot, viszont próbáltam vigyázni, hogy ne nagyon érjek oda).

Szerintetek?


2015. márc. 30. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Nem véletlenül kell BELE élvezni egy lány puncijába és nem csak oda a környékére.
2015. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Komolyan. Az emberek miért ennyire hülyék? Az óvszer az egyik legbiztonságosabb módja a szeretkezésnek erre ti képesek vagytok idióta módon kockázatossá tenni magatoknak. Honnan lehetne tudni? Holnap reggeli első vizeletből vegyél tesztet és az majd megmondja. Feltéve ha ez nem ma volt.
2015. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Így van esélye. Pár hónap múlva 100%-ra ki fog derülni, hogy kell-e babakocsi vagy sem.
2015. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. rendben, valahogy így gondoltam, csak tényleg nagyon félek.:)


2. nem vagyok hülye, csak tapasztalatlan. (mondjuk ok, talán a szexnél ez egyenlő a hülyeséggel) mivel ez tegnap történt, nem nagyon tudom tesztelni.


3. tényleg reméltem, hogy nem elég, ha a környékre kerül, de szerintetek melyikőtöknek van igaza?:)))

logikusabb Jaguar, meg a reményeim is arra húznak. :D

2015. márc. 30. 21:58
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Remélem azért összejön a gyerek, jót tenne a magyar statisztikának. :D
2015. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"óvszer az egyik legbiztonságosabb módja a szeretkezésnek"

történt egy "vicces" dolog, én is így gondoltam, de mikor elmondtam a nőgyógyászomnak, hogy hogyan védekeztem mindig is, elkezdett konkrétan nevetni (!!!) (????), hogy maga mázlista és felírt fogamzásgátlót.

de azt meg nem akarok szedni.

2015. márc. 30. 22:00
 7/11 A kérdező kommentje:
5. kösz, kedves vagy:)
2015. márc. 30. 22:01
 8/11 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi

ne parazz

2015. márc. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
a nőgyógyászod jo pénzt kap érte ha felir neked valami gyógyszert....
2015. márc. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsó válaszát megerősítem
2015. márc. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!