Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan írják h x dpo-n gyakori...

Sokan írják h x dpo-n gyakori pisilés volt a tünetük. Tényleg jelezhet ez terhességet?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor mi ennek az oka?

Én 9 dpo-n vagyok és ma rengetegszer kellett, pedig elég keveset ittam ezért furcsálottam :)

Holnap reggel 10 dpo-n szerintetek lehet tesztelni 10-es teszttel?



2015. ápr. 26. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormonális. A hcg tehet erről is a korai szakaszban (jóval később meg ugye a baba is szépen rátelepedhet a hólyagra).
2015. ápr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tesztelni a menzesz esedekes napjatol.tesztelj..addig felesleges.ezt magamrol tudom...a sokadik teszten vagyok tul ami negativ persze de ennekem.rendes tuneteim vannak..mellfeszules has feszules. Vizes feher folyas..hanyas hanyinger..farkasetvaggyal es gyakori pisiles..nekem ma kellett volna megjonnie de meg igy is negativ..igy csak 2 nap mulva tesztelek ujra. A megtermekenyites is szamit hogy melyik napon tortent
2015. ápr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dpo mindenki tesztel sokszor, próbát meg ér. Az van hogy sokat iszol, fel fázás, nőgyógyászati vizsgálat is lehet pisilés
2023. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!