Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek sikerült teherbe...

Akiknek sikerült teherbe esnie a peteérés számolásával ovu teszt és hőmérőzés nélkül, az segítene nekem?

Figyelt kérdés
Aki tudna segíteni számolgatni, az írna privit?Ott leírnám az "adatokat"

2015. ápr. 27. 08:53
 1/3 kloetta ***** válasza:
Ciklus.hu mi mindig ez alapján voltunk direkt együtt. Ha rendszeres a ciklusod potosan számol.
2015. ápr. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a ciklus.hu-t használtam. Nálam amúgy a legjobb jelző, a méhnyaknyák volt.
2015. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem nem pontos sajna. De nem is jegyzem olyan régóta,mert 2.babát tervezzük január óta. Azóta írom csak. Azóta az első ciklus 32, utána 29 utána 32 és most megint 29 napos volt. Most már gyanús, hogy a következő 32 napos lesz :) Használom a ciklus.hu-t,de nem jött be eddig. Csak annyi minden olvasok. Hogy a ciklus közepét a nem várt napától visszafelé kell számolni, valaki szerint a ciklus első napjától előre. Most akkor honnan is számoljam?

Április 26-án jött meg. Ha most valóban 32 napos lesz,akkor elvileg május 28 a nem várt. akkor mikor lesz félidő? Ha visszafelé számolom, akkor bele kell számolnom a 28-át is?Az lesz az első nap és úgy visszafelé?

2015. ápr. 27. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!