Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1-2 db Lyndinette 20 tablettát...

1-2 db Lyndinette 20 tablettát 24 óra múlva vettem be. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lyndinette 20-at szedek már kb. 2 éve és mindig pontosan jött meg idáig. Ebben a hónapban 1 vagy 2 darab tabi kimaradt és csak másnap vettem be a következővel. Ahogy számolom pont a középidőben lehetett a kihagyás és ekkor együtt is voltunk a párommal. Csütörtökön vettem be az utolsó tabit és ma kellett megjönnie, de még nem jött. Sokszor kell pisilni mennem, fel vagyok puffadva és majdnem megjön érzésem van. Szerintetek sanszos a baba?

2015. ápr. 27. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem, csak ideges vagy. De azért figyelj oda, és csúszkálj a gyógyszer szedésével.
2015. ápr. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, van rá esély, ha késik tesztelj.
2015. ápr. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én rendesen szedtem a gyógyszert és van két gyerekem igy, gyógyszer mellett, a barátnőm is ugy szedte ahogy te és nemsokára szül...hát igen, ha gyógyszert szed valaki szedje rendesen, ha meg hányás hasmenés fordul elő rá is van irva kiegészítő védekezés kell
2015. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most szedem a harmadik levelet Lyndinette 20-ból. Ha már itt ez a tabletta megemlítődött, és van tapasztalat, akkor szerintetek az nagy baj, hogy az első levél szedésénél olyan erős migrénes fejfájásom lett, ami már 5 éve nem jellemző rám, talán még azoknál is rosszabb volt.Hánytam is. Lehet ez a tabi hatása?Szorongásos tünetek, vagy átlagnál jobban stresszelés is lehet?
2016. jún. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!