Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztaltak tudnátok segíteni...

Tapasztaltak tudnátok segíteni? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

Mivel 1 éve szoptatok így még elég rendszertelen a mensi.

Március 25én volt meg.

Utána ovulációs tesztet csináltam és 17én volt ovum. Meg 21én.

Mikor teszteljek? Ma csináltam vaterás one step 10es tesztet de negatív. A hőm 37,2



2015. ápr. 29. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem még 2-3 napot várhatsz vele.

Reggeli első vizeletből csináld.

2015. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ne haragudj, de ha 17-én volt ovud, akkor még hogy mutatná ki? A 10-es teszt is minimum 14 nappal az aktus után mutathat valamit. Ez rá van írva a tájékoztatóra is. Ne vedd kioktatásnak, csak azt mondom, hogy még várj legalább 5-6 napot. Ha meg 21-én volt esetleg ovud, akkor egy hetet is várhatsz bátran.
2015. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
5-6 nap múlva.
2015. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát mert sokan írták h ők már 9-10-11-12 stb dpo-n teszteltek.. És ebből gondoltam h veszíteni valóm nincs ha ma el lövök egyet :) úgy is sok van itthon.. Legközelebb sztem vasárnap fogok tesztelni (ha addigra nem jön meg)

Köszönöm a válaszokat

2015. ápr. 29. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!