Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma van a legtöbb nyákom és...

Ha ma van a legtöbb nyákom és szurkál a petefészkem, akkor ma van az ovuláció?

Figyelt kérdés
VAgy már megvolt? Ovu után van még ilyen folyás vagy csak előtte? A vaterás ovu teszt-bár most délután csináltam nem a reggeli vizeletből- negatívat mutat. Totál egy csík van rajta. Akkor most mi lehet? Ha éjjel együtt leszünk még időben van? Lehet hogy ez az első negatív nap és az éjjel már későn lesz?
2015. ápr. 29. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha ma szurkál a petefeszked akkor ma van ovud, valószínűleg tegnap lett volna pozitiv az ovu teszt. A petesejt 24 órát is élhet így nem késő ma este.
2015. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az ovutesztet mindig délután kell csinálni ,előtte ne pisilj, ne igyál 2 órán keresztül.

Tegnap nem teszteltél? Ha ma totál nega, akkor nincs elég LH a szervezetedben, tesztelj délutánonként, amíg 2 erős csíkod nem lesz, utána 24 órán belül lesz ovud (van, akinek napokig pozitív, akkor az első negatív teszt után, de nekem pl. csak 1 napig szokott pozitív lenni és még aznap szokott lenni ovum), de ezt csak a hőd méréséből lehet következtetni, attól, mert pozitív az ovuteszt nem biztos, hogy meg is reped a tüsző.

2015. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan hónap is volt, hogy szerda este szurkált, csütörtökön lett pozitív az ovuteszt és pénteken azt mondta a doki uh-ról, hogy csütörtökön repedt meg, tehát a szurkálás sem tuti. Van, akinek nyákja és szurkálása is napokig van, teljesen egyéni. Legyetek együtt a középidőben 2 naponta és akkor ti mindent megtettetek.
2015. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig utána szurkál, a tüszőből kifolyt folyadék feszít...
2015. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tegnap-tegnapelőtt nagyon szurkáltam, ma már nem. Tegnap még negatív volt az LH teszt. Kíváncsi vagyok a maira.
2015. máj. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Végig negatív volt az LH tesztem, a hőm nem emelkedik, lehet nincs is ovum. Megyek vérvételekre ismét, mert valami nem stimmel, veled mi van?
2015. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia! Nekem emelkedik a hőm de hogy volt-e ovum azt nem tudom, ebben a hónapban mérem a hőmet, ami így néz ki.

[link]


Milyen vérvételre mész?

2015. máj. 12. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Neked emelkedett, az azt jelenti, hogy volt ovud.

Én legközelebb 14. ciklusnapi LH-t és 19,21,23. napi progeszteron szintet nézetek. Vagy "simán" progihiányom van vagy nincs is ovum :( majd kiderül a vérvételből.

2015. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!