Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a baj nem tudok...

Norbyka28 kérdése:

Mi lehet a baj nem tudok teherbe esni?

Figyelt kérdés
Volt egy vetélésem utánna egy kis idő múlva egy kisbabát szültem és azután egy kis idő elteltével volt egy abortuszom és azóta szeretnék egy kisbabát de nem akar sikerülni. Kérem aki tud segítsen

2015. ápr. 29. 19:37
 1/6 anonim válasza:
75%
és norbyka28 a neved... azt tudtad hogy a transzik nem eshetnek teherbe?
2015. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
:DDDDDD
2015. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is sokáig a barátom fiókjából írogattam, Ő pedig "Miki382"-volt. Lehet, hogy a kérdező is így tesz.
2015. ápr. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Kérem aki tud segítsen"

Már ezért is megérte elolvasni. De az i-re a pontot a felhasználóneved tette rá.

2015. ápr. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia,szerintem nincs összefüggésben ezekkel.Figyeld,hogy mikor ovulálsz,hőmérőzz,stb aztán ha ezek ellenére sem történik semmi,akkor pedig irány A doki és vizsgáltasd ki magad.
2015. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de igen fiú írta aki kétségbe van esve hogy a barátnőjével ezek történtek és csak azért írtam ki hogy hátha valaki tud majd okosat írni
2015. ápr. 30. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!