Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek teherbe lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek teherbe lehet esni Soft tampon használatával és előtte 2 órával kb madonella fogamzásgátló használataval? (első szemem volt még soha nem szedtem fogamzásgátlót)

Figyelt kérdés
Tehát 2014.04.17.-én a délutáni órákban el kezdtem fürödni, és hüvely öblitéskor vettem észre hogy kicsit véres az ujjam,és elkezded be venni a fogamzásgátló első szemét. Rá két órára kb fel helyeztem egy soft tampont és sexeltem (gumival) ami persze ki szakadt. Rohantam egyből ki mosni a huvelyem alaposan..Mennyi az esélye a teherbe esesnek?
2015. ápr. 19. 02:18
 1/9 anonim ***** válasza:
41%

Úgy szexeltél hogy feldugtál egy tampont?

Amúgy elvileg van esély , de nem lesz baj

2015. ápr. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most ugye csak elírás a 2014-es dátum?
2015. ápr. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

elvileg az első szemtől véd

és nincs peteérésed, szóval nem hiszem

2015. ápr. 19. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Soft tampont hasznaltam direkt messzire ki fejlesztett szív alakú szoft tampon (szivacs) Igen a 2014-es ki írás téves :) bocsi de gondolom meg értetted..
2015. ápr. 19. 06:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Tamponnal szexelni?? Mivan??
2015. ápr. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amugy nem sok esélye van annak hogy terhes vagy
2015. ápr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a tampon nem fogamzásgátló eszköz. de ha az lenne (spermicides tampon), akkor viszont nem szabad mosakodni pár óráig.

minek öblítetted ki délután a hüvelyed?


az egész kérdés értelmetlen, szerintem olvass el minden fogamzásgátlási formáról egy fórumot legalább, amit használni akarsz.


a tablettát jókor kezdted szedni valószínűleg, és ezért nem lesz baj. ellenőrizd a betegtájékoztatóból, hogy ezt is az első vérzéses napon kell-e kezdeni, és persze szedd tovább, mindennap ugyanakkor.

2015. ápr. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, de mivel német gyógyszerem van ezért nem tudom el olvasni a betegtajekoztatot

Az orvosom meg csak annyit mondott, menszi napján kezdjem el szedni!!

2015. ápr. 19. 11:15
 9/9 anonim ***** válasza:
a neten fenn lesz legalább angolul, talán magyarul is.
2015. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!