Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy ez az ovuteszt...

Létezik, hogy ez az ovuteszt pozitív?

Figyelt kérdés

Hosszú, össze-vissza ciklusaim vannak, mert még szoptatok. Ezért kezdtem ovutesztelni és mérem a hőmet is. Eddig teljesen negatívnak hittem ebben a ciklusban az ovutesztjeimet, de ma reggel leesett a hőm és tegnap óta teljesen úgy érzem magam, mint ovukor.

Létezik, hogy a 04.28. déli ovuteszt pozitív lehetett? Akkor annak hittem, de két órával később már negatív lett. Előző nap délután korán tesztelhettem, az esti talán már akkor is pozitív lett volna...


Szerintetek lehet pozi a 04.28-i teszt?

(One step vaterás tesztek)

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2015. ápr. 30. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ovuteszt akkor pozitív, ha legalább olyan a csík, mint a tesztcsík vagy erősebb. Én ezt gyengébbnek látom.
2015. ápr. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem pozitiv. Ilyen surun kell ovu tesztet csinalni? En digitalisat hasznaltam annak idejen, de azt naponta csak egyszer kellett.
2015. ápr. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek meg nem pozik. De tenyleg eleg naponta egyet delutan.
2015. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Én sem hiszem, hogy pozi, csak a hőm miatt bizonytalanodtam el.


Pár nap múlva úgyis kiderül, ha mégis most lehetett ovum, akkor majd megírom. :)

2015. ápr. 30. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!