Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki járt már úgy, hogy...

Valaki járt már úgy, hogy átvilágította a telefonjával a terhességi tesztet és rendesen lehetett látni a második csíkot ugyanúgy mint a kontrollt? De szemmel meg alig ha.

Figyelt kérdés
És ha igen később lett belőle baba?
2015. ápr. 30. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár nem csináltam még ilyet, de ha jól képzelem el, akkor szerintem csak a második csík helyét láttad.
2015. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Higyjetek már el, hogy a pozitív tesztet szabad szemmel is fel fogjátok ismerni annélkül, hogy szétszednétek, átvilágítanátok, gamma sugarakkal bombáznátok, gőz fölé tartanátok stb....ja a leggyakoribb kimaradt: áttennétek negatívba.

Nem bántásból írom, hanem jótanácsként.

Ha most annyita halvány, hogy nem látszik( tehát negatív), akkor tesztelj 2 nap múlva.

2015. ápr. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek. szerintem azt a festék anyagot vagy mit láttasd,ami hcg hatására elszíneződik. a teszt akkor negatív,ha csak így látod,felesleges vílágítani stb. a biztos az,ha pár napos késéssel csinálsz.
2015. ápr. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett világítani, mégis látszott a halvány, de egyértelmű 2. csík is.
2015. máj. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Átvilágítással, láttad a csík helyét, ahová azt az anyagot teszik ,ami el fog színeződni a hcg hatására.


Akkor vagy terhes, ha lepisiled a tesztet és kis idő múlva megjelenik egy második, rózsaszín csík. De ez szabad szemmel is látható. Ezek gyorstesztek, nem kell órákig vizsgálgatni, szétszedegetni, ha terhes vagy, mutatja. Ha nem látsz csíkot, a teszt negatív. Dobd ki,felejtsd el, majd két nap múlva, ha még kétséged van, csinálsz másikat.

2015. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!