Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha valakinek szinte teljesen...

Ha valakinek szinte teljesen lapos mellei vannak, ugyanúgy tud rendesen szoptatni?

Figyelt kérdés
Vagy megnő egy kicsit a terhesség illetve a szoptatás ideje alatt?
2012. dec. 26. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha belövell a tej, akkor nőni fog mindenképp. A mell méretétől nem függ semmi.
2012. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Jobban,mint a nagyból,ami csak zsírszövet.

És meg fog változni.

2012. dec. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
terhesség előtt 80A-s melltartót hordtam, szülés után néhány nappal már a 85E-s is kicsi volt. a terhesség alatt rengeteget nőtt, a végén már olyan voltam mint Pamela Anderson:), mikor megszültem és belövellt a tej akkor meg mégnagyobb lett az előtte szinte lapos mellem. simán tudtam szoptatni, nem volt gond a tej mennyiségével sem.
2012. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó! Köszönöm a válaszokat!

Csak kíváncsiságból kérdeztem, nem vagyok kismama, egyenlőre nem is tervezem, 18 vagyok. De teljesen laposak a cicijeim.

És szoptatás után?

2012. dec. 26. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség előtt 75ös volt, a terhesség alatt 90es lett, tejbelöveléskor 95ös, aztán visszament 90-re, hét hónapja akkora és én úgy szeretném már visszakapni a 75ös melleimet..
2012. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én 75B-vel kezdtem, a terhesség és szoptatás alatt 80B-C-s volt. 7 hónapig szoptattam. Hát nem tudom. Azért akinek nagyobb cicije van, gondolom könnyebben bele tudja csempészni a gyerek szájába.

A tej kérdés viszont más lapra tartozik.

2012. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
igazából nem a mell mérete számít, hanem a mellbimbó mérete. Mármint az a rész, aminek ki kell állnia. Nekem nagy melleim vannak, most hogy szoptatok, meg már akkorák, mint a fejem kétszer. Bimbóvédőre van szükségem, mert a mellbimbóm nem emelkedik ki annyira, hogy a gyerek szájába tudjam pakolni rendesen, amúgy mindig mellé harapna (nem úgy harap, mint egy felnőtt, nyugi!). És be kell vallanom, hogy baromi fárasztó mindig eltartani a zsírt a baba orrától, sokkal jobb lenne, ha kisebb mellem lenne, nagyobb mellbimbóval, akkor meg tudnám oldani egy kézzel a dolgot, de így tartanom kell a gyereket is meg a mellemet is el kell húznom az orrától, hogy ne fulladjon bele a szopizásba. :D
2012. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75A-val szoptattam közel két évig, a szoptatás elős hónapjaiban 3 számmal nagyobb melltartót kellett hordanom, de az utolsó félévben sajnos visszament az eredetire a mellem.
2013. jan. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!