Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja vesztettem el a...

5 napja vesztettem el a szüzességem de nem védekeztünk de nm belem ment el akkor is szoba johet h terhes lehetek? Nprmális választ kérek normalatlanok kimeljenek!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 30. 20:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Bocsi de milyen dokihoz mész holnap?
2015. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lettèl terhes.Rendszeres a mensid?Hol jársz a ciklusban?Megszakitás nem tiniknek való hanem együttèlö pároknak ahol nem baj ha elöbb utóbb becsúszik a baba.
2015. ápr. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Uhh, soha többet ne engedd senkinek, h gumi nélkül vagy bármilyen védekezés nélkül csak úgy betegye neked, mondván, h majd vigyáz. Nincs ilyen! Az előváladékot nem tudja kontrollálni, sőt a pasinak fogalma sincs róla, h volt-e egyáltalán előváladék vagy sem, mert ezt nem érzi. Most esemény utáni tablettát kellett volna bevenned 72 órán belül, így most már csak az ima marad, h ne legyél terhes. Nem szabad ilyet elhinni egyik pasinak sem, h majd időben kiveszi, meg hogy ő már nagyon tapasztalt, tud vigyázni, meg hogy ő okosan csinálja, stb. Ezt csak azért mondják mert gumi nélkül csinálni jobb érzés nekik, de ha baj történik, te leszel tizenéves anyuka, neked kell balhéznod a szülőkkel, hogy terhes lettél, neked kell abortuszra menned, ha meg megtartod, te maradsz ki a suliból,te maradsz egyedül a babával, te nem kapsz majd munkát, mert otthon van egy kisgyereked, aki beteg lehet bármikor. A pasi meg élheti tovább az életét, max. fizet egy egy kis gyerektartást, de az ő élete nem változik meg, ha úgy dönt, nem akar apa lenni. Befejezi a sulit, bulizhat, egyetemre mehet, nyaralhat, bármikor könnyedén új párkapcsolata lehet (neki ugyanis nem zavar be a kisgyerek)nyaralhat és később, ha úgy dönt, családot alapít valaki mással. Kisgyerekkel párt találni nehéz, ahhoz neked nagyon önállónak, talpraesettnek, okosnak és szépnek kell lenned, hogy egy ffi ne csak azt lássa benned h "na ez is csak a ki tudja, honnan összeszedett gyerekét akarja felneveltetni velem".
2015. máj. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


Bocsii ossze tévesztesz valakivel. fiatalab vagyok es sajnos majd holnap el dolik h mi van"


Ezek szerint még az általános iskolát sem jártad ki...

De gumi és ész nélkül kefélni azt tudsz!

Gratulálok!

2015. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!