Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amióta a páromnak elmondtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta a páromnak elmondtam, hogy terhes vagyok, azóta bunkóbb velem, agresszívabban beszél. Pedig sokszor szóba hoztuk már, hogy egyszer szeretnénk gyereket. Megtudnám valahogy változtatni valahogy? 27/N

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
beszéld meg vele, ha valami nem tetszik neked. lehet hirtelen érintette a dolog...ha nem volt a gyerek ellen, szerintem meg fog békélni
2013. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem is azért ilyen mert azért ha valaki apa lesz az nagy változás az ember életében. ülj le vele beszélgetni de szerintem ez nem állandó állapot nála 20f
2013. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 PetFen ***** válasza:
biztos csak fél attól ,hogy idézőjelesen ,de elfog veszíteni ,hisz a baba előtt (tudom ,még nem született meg!) Ő volt a középpontban ,és most akár hogyan is nézzünk háttérbe fog szorulni ,lehet nem mondja ki ,mert még maga sem tudja miért ,de ezt érezheti ,sokat beszélgess vele erről ,mond neki,hogy milyen szuper apuka lesz,hogy nem fog elveszíteni ,hogy Te továbbra is nagyon fogod szeretni!!!
2013. jan. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
biztos h vele akarod összekötni az életedet?
2013. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Érthető, fajó dolog is a tudatában lenni,hogy mennyi kölöktartásdíjat kell kinyögni majd hamarosan. Én is puffognék hidd csak el, de a biztonság kedvéért inkább még nem is szexelnék, nehogy teherbe essen a nő, ez egy istencsapása. Szerencsétlen fickó, állatira sajnálom, jó rossz lehet most neki......
2013. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2014. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!