Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan budapesti cimet kérnék...

Olyan budapesti cimet kérnék (lehet magánrendelés is) spermaviszgálatra, ahová be lehet vinni az "anyagot" és nem helyben kell produkálni? Ha lehet irtok árat is?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A Forgách Intézetet tudom ajánlani, be is lehet vinni az anyagot. De mindenképp 1 órán belül be kell érnetek vele.

Nagyon kedvesek az orvosok és a nővérek is.

Előre időpontot kell kérni.


Ez a honlapjuk:

[link]

2010. febr. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és 6 ezer volt a vizsgálat.
2010. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

másfél éve voltunk, már nem emlékszem az árra. De a doki nagyon jó!

2010. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. febr. 23. 08:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Nekem most lesz nemsokára műtétem,mert endometriózisom van.A férjemet a doki küldte el,biztos,ami biztos alapon.Még nincs baj vele...Egyébként nem mindenkinek jön be ez a csepp,mert valaki igy sem lett terhes.De azért köszi.És hol vagy szülésznő?
2010. febr. 24. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!