Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett valaki teherbe tényleges...

Esett valaki teherbe ténylegesen az előváladéktól, minden odafigyelés mellett?

Figyelt kérdés
Az odáig oké, hogy lehet benne spermium, de az csak max a hüvelybe jut, tovább nem. Akkor hogyan lehetséges?
2015. máj. 1. 17:40
1 2
 1/15 anonim válasza:

"csak max a hüvelybe jut"

Neked az nem elég? :D

(tudom te a méhszájra gondolsz)

2015. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mivel nálam a megszakítás nem védekezés, így én védekezni szoktam, tehát biztos nem leszek terhes megszakítás mellett, de nyilván sokan terhesek lesznek megszakítás mellett is. Aki nem előbb, az majd utóbb!:D
2015. máj. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, ilyenkor nincs meg az a löket, ami az ejakuláció során igen.
2015. máj. 1. 18:00
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen, én kétszer is!
2015. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Megvan a löket, ne aggódj...
2015. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen, így fogant az első KÉT! babánk. Persze már házasok voltuk de én még iskolába jártam. Sajna becsúszott, pedig el sem ment bennem csak 1 pillanatra berakta, aztán észbe kapott és egyből felhúzta a gumit... Aztán pár hónap múlva ott álltunk két ikerfiúval...
2015. máj. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utolsonak de jo ki tortenet :-)
2015. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen!
2015. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A kis ondósejtek baromi ügyesen felúsznak a hüvelynedvben át a méhszájon, a petevezetőn egészen a petesejtig. A löket max. arra jó, hogy segít a spermiumnak, meggyorsítja azokat ezzel lerövidítve az időt, amíg célba nem érnek. Mivel a hüvelyedben nyilván volt hüvelyváladék, amikor együtt voltatok, a kiskatonák boldogan úszkálgathattak. A megszakítás nem védekezés! Miért nem lehet ezt megérteni végre?!
2015. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nyilván előfordulhat! Mi megszakítással "nemvédekeztünk", több mint 3 évig. Aztán úgy döntöttünk jöhet a baba, és elsőre sikerült. Megszültem, majd ismét megszakítás...aztán megbeszéltük hogy jöhet a tesó. És azonnal sikerült. Nos nálunk bevált ez a módszer, de ismerek olyat akinél nem. Mindenesetre több babát jó ideig nem tervezünk, így biztosra akarunk majd menni a jövőben és lesz gyógyszer valamint gumi is! :)
2015. máj. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!