Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan, akinél IR-re...

Volt olyan, akinél IR-re szedett Meforaltól már kb.21. naptól jelentkezett vérzés, barnázás, mikor mi. De végül ténylegesen időben jött meg 28 napra?

Figyelt kérdés

A Meforalt 3 hónapja szedem, és az első hónapban nem volt semmi barnázás mensi előtt, holott előtte minden ciklusban volt. Örültem is milyen jól rendbe rakta a Meforal.

Erre már második hónapja kb. 21. naptól pecsételés, most pici piros vérzés is jött. 10 nap múlva megyek dokihoz, de kíváncsi voltam más is tapasztalt-e ilyet. Félek ez nem túl jó...



2012. márc. 11. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű a progeszteronod kevés. Nem hinném, hogy a Meforal ennyire lecsökkentené a ciklusod hosszát.
2012. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálam is teljesen bekavart a met. Előtte 28 napos ciklusaim voltak. Aztán mikor elkezdtem szedni a metet, hol 24-re jött, hol 31-re, aztán megint 24-re. Utána beállt 27-re, de most legutóbb már megint 25-re jött. Szóval totál megkeverte. Most kaptam másik gyógyszert, nem tudom, ezzel majd hogy lesz.
2012. márc. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nálam az az érdekes, hogy rendesen azért mégiscsak 28 napra jön meg. Előtte kb. 21. naptól van ez-az, 3-5 napon keresztül, 1-2 napig semmi, aztán megjön.

Kíváncsi leszek nekem is mit mond a doki jövőhéten.

És nálad mennyi idő után volt a gyógyszerváltás? Összességében hány hónapja szeded?

2012. márc. 13. 08:02
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Tavaly júniusban kaptam merckformin xr-t. Azt 4 hónap múlva lecseréltük, mert nem használt semmit, sőt, romlottak az értékeim a diéta és a gyógyszer ellenére. Kaptam eucreas 850-est novemberben, és most februárban ennek az 1000-es változatát.
2012. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lehet nálam is hasonló lesz.
2012. márc. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!