Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba a dologban, vagy...

Lehet baba a dologban, vagy inkább a hormonok szórakoznak velem?

Figyelt kérdés
Nem sűrűn vagyunk együtt a párommal, úgy meg még ritkábban, hogy belém élvez. Utoljára ilyen a ciklusom 23. napján volt (nagyjából 3 hónappal ezelőtt). Azóta megjött 3 alkalommal, az utolsó 2 menstruációm 6-7 nap helyett 4-5 napig tartott. 2 hónappal ezelőtt volt egy olyan hetem, amikor folyamatosan hányingerem volt, de elmúlt. Most a legutóbbi menstruációm előtt 1 héttel (21. napon)elkezdtem érezni menstruáció szerű görcsöket, de pontosan a 28. napra meg is jött, 4 napig tartott. Most a ciklusom 10. napján vagyok, és megint olyan érzésem van, mint mikor meg akar jönni. Szedek fogamzásgátló tablettát 2013. december óta, mindig rendesen, egy szemet sem hagyok ki, és nem össze-vissza szedem. Ezek mellett mennyi esély van a babára? Sokan mondták, hogy ha meg is jött mindig, és gyógyszert is szedek, akkor nagyjából semmi, de kíváncsi lennék a véleményekre. (Meg, hogy esetleg ezek a görcseim mitől lehetnek, mert most ezt egyáltalán nem értem, hogy miért, sosem görcsöltem még ilyenkor). Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2015. máj. 4. 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:

én nem is értem mi alapján feltételezel egyáltalán terhességet

semmi jel nem utal rá.

2015. máj. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A görcseidre kb. százezer és még egy magyarázat van, a semmitől a mindenig bármi lehet. Terhes - ritkán írok ilyet - biztos, hogy nem vagy.
2015. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs esély rá. fogamzásgátlót szedsz,és menstruálsz. kb nulla az esély. a hányás vírus,vagy gyomorrontás voltha 1 hétig tartott akkor vírus
2015. máj. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!