Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.3hetet késett a bajom...

Kb.3hetet késett a bajom voltam orvosnál azt mondta vagy baba vagy csak a hormonok szorakoznak!Ez a menzim volt? Vagy nem?

Figyelt kérdés
SziASZTOK!!kb.3hetet késett a bajom voltam orvosnál azt mondta vagy baba vagy csak a hormonok szorakoznak!Mult 7en szerdán tornáztam hasra,rá 2-3orájára eros hasfájásom lett és valami barna menziszeruség jott bellem!péntekre már elmult,szombaton megin jott olyan barna valami és most ma van vasárnap és megint semmi....!!!Mi lehet ez???mikor csináljAk tesztet???Lehet baba???
2009. jan. 26. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha babát szeretnél, és esetleg fennáll a lehetősége, hogy baba van, akkor kérdem én minek tornázol hasra? Ha már 3 hetet késett csinálj tesztet nyugodtan.
2009. jan. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
elméletileg dec.30.án kellet volna megjonni!!mielott voltam orvosnál azelott csináltam 2 tesztet.mind a kettön csak 1 csik jott ki!az orvos meg azt mondta,h.vagy ez vagy az.Én meg sport ember vagyok és nagyon hiányzott a mozgás....nemgondoltam volna,hogy ez lessz utánna....!!!!mikor csináljak tesztet????
2009. jan. 26. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lassan már a második marad ki. Nyugodtan csinálj tesztet, és eredménytől függetlenül mindenképpen újra orvos szerintem.
2009. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ok!!És köszönöm a válaszokat!!!
2009. jan. 26. 18:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a sporttal van a baj. Lehet sportolni terhesség alatt is. Én is sportolok rendszeresen, és ha nem lesz akadálya, majd terhesség alatt is szeretnék. De ha benne van a pakliban, a baba lehetősége, nem a hasizomgyakorlatokat kellene erőltetni.
2009. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom:(!!!
2009. jan. 27. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!