Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehetek terhes, ha a...

Vajon lehetek terhes, ha a páromnak "száraz orgazmusa" volt, de utána folytattuk?

Figyelt kérdés
Megszakítással "védekezünk", ezzel kapcsolatban viszont nem kérek véleményeket, mert 6 éve így csináljuk. Van akinél működik, van akinél nem. Legutóbb történt az eset, amikor már pont a vége közeledett volna, de "kicsúszott" belőlem, szóval értitek... Így viszont félig-meddig - ahogyan ő fogalmazott - megvolt neki maga az érzés, de nem jött ki, aminek ki kellett volna. Először nem akarta, de utána mégis folytattuk a dolgot. De vajon ilyen esetben mi történik a szervezetben? Utána jöhetett ki sperma, amitől nagy valószínűséggel terhes lehetek? Vagy elenyésző erre az esély?
2015. máj. 4. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Most akkor kérsz véleményeket vagy sem? A pearl index 35. Az ilyen esetekben is, mint amit ti csináltatok most. 6 éve nem jött be, de elég egyszer... de ti tudjátok, hogy mit kockáztattok.
2015. máj. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem kérsz véleményt minek teszed ki a kérdést.


De hogy válaszoljak is: ......................

2015. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy ha már ott tartotok, nem fogsz könnyen teherbe esni, és azért nem sikerült 6 év alatt se
2015. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy érthető legyek, nálunk a megszakítást bevált, maradnánk is ennél. A száraz orgazmussal kapcsolatban kérnék véleményt. Amikor valaki úgy megy el, hogy nem jön ki semmi, csak az érzés van meg. És utána folytatjuk, hiszen nem volt sperma! Erre kérnék véleményt, ha visszaolvasnátok a kérdést...
2015. máj. 4. 13:50
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha 6 éve így védekeztek, és még nem lettél terhes, ott sajna valami gond lesz a teherbe eséssel valamelyikőtök részéről.
2015. máj. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos én is gondoltam már erre. Ha becsúszna, megtartanánk. De most az esélyeket latolgatom. Hogy így van-e rá esély. Mert ha igen, de így se lettem az, szerintem biztos gond van...
2015. máj. 4. 13:56
 7/10 anonim ***** válasza:

mi több mint 10 évig megszakítással nem védekeztünk. úgy voltunk vele, hogy még várnánk, de ha meglepi baba lenne, nagyon örülnénk neki... aztán elhatároztuk és az első hónapban sikerült is.

szóval nem biztos, hogy gond van, csak inkább szerencsések?

egyébként igen, így is teherbe lehet esni

2015. máj. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is 7 évig "védekeztünk" megszakítással és nem jött össze a baba (de nem is lett volna nagy gond ha összejön különben nyilván másképp védekeztünk volna). Amikor akartuk a 2. hónapban terhes lettem. Szóval nem biztos, hogy bármi gond van.
2015. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy van gond! Mi 15 éve védekezünk így és csak kétszer estem teherbe amit akartunk is. Már rögtön abban a hónapban sikerült mibdkettő amikor elterveztük. :-)
2015. máj. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem ugyanannyi az esélye mint eddig....nagyon minimális.
2015. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!