Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet mégis baba belőle?

Lehet mégis baba belőle?

Figyelt kérdés

Tegnap már feltettem egy kérdést, csak nem sokan válaszoltak.


A lényeg ami most érdekelne, hogy ciklus 13-14. napján volt egy kis nyákos pecsételésem, együtt is voltunk épp előtte való nap.


Aztán 21. ciklusnapon biztos volt tüszőrepedésem (doki látta uh-n).

azt nem tudom h középidőben is volt-e tüszőrepedés épp akkor meg h lehet-e egyáltalán egy hónapban kettő.


Lényeg h a tegnapi vizsgálaton nem láttott még semmi babára utaló jelet a nyálkahártyám is 5 - 6 mm között volt.


Csak türelmetlen vagyok és érdekelnének más válaszai h van-e rá esély vagy nincs.


(amúgy ugy jött ez össze h én fogigátlót szedek, csak már nem véd, tegnap derült ki igy ha megjön kezdek másikat).


2015. máj. 5. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ertem a kerdezt. Miert lenne baba, ha egyszer fogamzasgatlot szedsz? Az 5 mm nyalkahartya is nagyon keves, oda nem tud beagyazodni. Nem is ertem mibol gondolod, hogy terhes vagy.
2015. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lehet nem jól fogalmaztam. Abból gondolom hogy ha megjön másik gyógyszert kezdek szedni mert a dr.nő is megállapitotta hogy nem véd a gyógyszer.


tüszőrepedésem volt és ez nem lenne lehetséges gyógyszer mellett... de mindegy majd kiderül h megjön-e.

2015. máj. 5. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!