Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3. baba! Akik sokat, , vacillá...

3. baba! Akik sokat, , vacilláltak, , egy 3. gyerkőcön, de mégis belevágtak. Tapasztalatok, miértek?

Figyelt kérdés
Mekkora a gyerekek közötti korkülönbség?Miért vacilláltatok egy harmadik gyerkőcön?Miért gondolkodtatok,hogy ,,kell e,,még1? .....igazából minden érdekelne :)

2015. ápr. 27. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a nagy és a kicsi között 5 év van, pont köztük félúton a középső.

Igazából mi 3 gyermeket szerettünk volna, de sokat vacilláltunk. Hogy bírjuk majd anyagilag, helyileg, idegileg, .... stb. A leginkább az első 2 gyerek születési körülményei tartottak vissza, de végül bevállaltam/vállaltuk a 3. babát.

2015. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk három gyerkőc van. 7 éves a nagy aztán 6 éves a középső a legkisebb pedig 4 hónapos! :) Nekem kettővel is jó és hárommal is ugyan olyan jó lenni,tervezünk negyediket is! :) Nagyon szeretjük őket. Félek néggyel már nehezebb lesz mint hárommal. Szerintem embere válogatja,hogy kinek mi a nehéz. :) Mi nagyon jól elvagyunk. A nagyobbik idén lesz 2-os a középső megy elsőbe szeptemberben. Így tudok mindegyikkel foglalkozni. Napközben a kicsivel,délután a nagyobbakkal is. :) Nem is gondolkodtunk rajta,hogy legyen e harmadik vagy sem?! Csak jött egy megérzés,hogy nagyon szeretnék egy babát,mondtam a páromnak is. Első összebújásból össze is jött,úgyhogy jönni is akart,nem csalt a megérzésem. :) A negyediket meg csak úgy érzem,hogy lesz még,érzem és tudom.
2015. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szeretnénk harmadikat.8 hónapja próbálkozunk is. De kicsit félek. Nagy házban élünk, (mondhatni) átlagos a fizetésünk, és úgy érzem, hogy mindent megvehetek a gyerekeknek amit szeretnék,(7 és 5 évesek), de megmondom őszintén mégis félek az anyagiaktól. Nem szeretném, ha beütne valami, és a már meglévőknek nem vehetném meg ugyanazokat,amiket eddig.Valahogy én ettől tartok.

Pedig vágyok rá, a párom is. (De csak én aggódok, ő nem :D )

Szóval, én is várom a véleményeket, tapasztalatokat.

2015. ápr. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!