Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen tesztet érdemes venni,...

Milyen tesztet érdemes venni, ami az aktus utáni 9. -10. napon kimutathatja a terhességet?

Figyelt kérdés
Vagyis még mielőtt meg kellene jönnie.
2015. máj. 5. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem az X-epil baromi halványan kimutatta 10. napon. De ez teljesen egyénfüggő,hogy kinek milyen gyorsan termelődik a hcg szint!
2015. máj. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Facelle határozott pozitív lett a 9. dpo-n.
2015. máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mivel minden 15-ös tesztre az van írva, hogy legkorábban az aktus utáni 14. napon mutat valós eredményt, így nem érdemes tesztelgetni korábban. Nekem is csak akkor lett pozitív. Minek idegesítenéd magad egy negatív tesztel, ha amúgy meg lehet, hogy pár nap múlva pozitív lenne? Felesleges ugye?
2015. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem fogantatás után 11 napra már halványan de kimutatta a X-epil teszt. Utána minden nap erősebb lett :) Most vagyunk 6 hetesek :)
2015. máj. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is X-Epilt használok, szerintem akkor maradok is ennél. Köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 6. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:

en is xepilel teszteltem ketto halvanyat de sajnos becsapott :-/

Nincs baba:-(

Irtam ide ki kerdest is.

De azert kivanom hogy neked valos pozi legyen.

2015. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!