Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más is volt így elötte vagy...

Más is volt így elötte vagy mire utalhat ez az érzés? Nem korai ez még?

Figyelt kérdés
Múlt hét vasárnap óta a petefészkeimnél szúró nyilaló fájdalmat érzek. Tegnap délutántól lefekvésig pedig az alhasamban volt folyamatos tompa fájdalom. Ma is érzem de most a jobb oldalon. Nekem nem szokott lenni ilyen, igazából nem is érzem sokszor hogy megjön csak a vécézésnél veszem észre. Ez lenne a beágyazódás jele?
2015. máj. 6. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Barmi lehet.
2015. máj. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt nem írtam, hogy most vasárnapra nem várom, ezért gondoltam, hogy beágyazódás lehet.
2015. máj. 6. 09:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Barmi lehet tenyleg, mert en is ilyeneket ereztem es en is vasarnapra varom es elotte en sem ereztem ilyet. De en nem vagyok terhes, mert nem is probalkozunk. Szoval felfazas vagy idojaras vagy valami mas. Nem hiszem, hogy beagyazodas. Megha varandos is leszel ez sztem nem attol van.
2015. máj. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is ugyan ilyeneket éreztem 1 héttel a nem várt előtt, aztán pozitívat teszteltem :)
2015. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Kedves 4-es válaszoló! Volt valami más tüneted is ez mellett a nem várt előtt? Mikor teszteltél?

2015. máj. 6. 11:12
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. ezeken kívül még megjön érzés és farkasétvágy volt. :) 3 sikertelen hónap állt már a hátam mögött, sok sok negatív teszttel, de éreztem, hogy ez most az :) fel is tettem itt egy kérdést, hogy nem-e túl korai, hogy 1 héttel a nem várt előtt ilyen tüneteim vannak, és mindenki azt mondta, kizárt hogy a beágyazódást érzem. aztán mégiscsak :)

nem voltak teljesen szabályosak a ciklusaim, péntektől vasárnapig bármikor megjöhetett volna, de nem jött, hétfőn teszteltem pozitívat. :)

már 11+3 hetes kismama :)

2015. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Nekem ugyan ezek voltak a tünetek :) Én tudtam ,h ez a beágyazódástól van mert mi pontosan tudtuk mikor fogant és 12-13 nap körül kezdtem el érezni a szúró,görcsölő, mindjárt megjön érzést. Ma már 6 hetesek vagyunk :)

Néha még fájdogál a petefészkem de ez meg attól van mert nő a " baba" és tágul a méhfal szövete és ezért szokott fájni ilyenkor.

2015. máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek! :) Remélem hamarosan mi is örülhetünk. Mi január óta próbálkozunk a kistesóval. Eddig még nem voltak ilyen érzéseim a nem várt előtt. Nem akarom beleélni magam, talán szerencsénk lesz ebben a hónapban :)
2015. máj. 6. 14:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, én a méhemben éreztem a szúró fájdlamat, majd a tompa egésznapos alhasi fájdalmat.

Én holnapra nem várom, hőm magasan, bármi lehet.

Az biztos, hogy korábban nem éreztem ilyet, mi 2 éve próbálkozunk tesót összehozni a 6 éves lányunknak :)

2015. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi újság kedves Kérdező?
2015. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!