Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján utalhat...

Nem várt napján utalhat terhességre a menstruáció szerű érzés?

Figyelt kérdés
Nem várt napján olyan érzésem volt egyik pillanatban , hogy megjött , de aztán semmi. Mi a véleményetek? Utalhat terhességre? Szokott terhesség esetén a menstruáció napján olyan érzés lenni mintha megjött volna?
2015. márc. 4. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizony utalhat. Meg arra is utalhat, hogy meg fog jönni.
2015. márc. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, nekem így volt. VAgyis a nemvárt napján semmi, csináltam tesztet és negatív lett. Viszont időn túl pozitívvá vált. GYanús lett... másnap menszi szerű görcseim voltak, nem volt annnyira vészes, mint máskor, de gondoltam, most kezdődik. Nem is csináltam tesztet aznap és másnap sem. Viszont menszi továbbra sem volt, ezért harmadnap teszteltem, szép erős pozitívat :)

Viszont szokott mostanában olyan is lenni, hogy fájdogál a hasam, de csak másnap jön meg. SZóval erre az érzésre végképp nem lehet adni. Sajnos a menszi és a terhességi tünetek nagyon hasonlóak tudnak lenni.

2015. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első jól írja.

Utalhat terhességre is, vagy a tényleg megjövő menzeszre is.

2015. márc. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1-nek igaza van.

Tök mindegy, hogy mit érzel. Megjött vagy nem? Ez a kérdés.

2015. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tegnap kellett volna! Még nem jött meg pedig pontos szokott lenni
2015. márc. 4. 13:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mind a 2 terhességemnél ugyanezt éreztem 2 hétig mensi nélkül.Tehát lehet baba.
2015. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez a beszéd! :)

Ha mindig pontos, és ma sem jön meg, akkor reggel tesztelj egyet.


#3

2015. márc. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ebbe a cipőbe vok én is ! :) :) Bár nem merek reménykedni inkább menzinek tudom be! :)
2015. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még várok 1-2 napot azért :-D Mensi előtt megnőtt a mellem is , de már kb 1 - 2 héttel. Ilyen se v
2015. márc. 4. 18:50
 10/10 A kérdező kommentje:
Még várok 1-2 napot azért :-D Mensi előtt megnőtt a mellem is , de már kb 1 - 2 héttel. Ilyen se volt még velem szoval elég furcsa.
2015. márc. 4. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!