Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után 15 nappal...

Inszemináció után 15 nappal halvány pozitív teszt.4 napja nem akar erősödni a csík! Járt már így valaki?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem érdemes naponta tesztelni... mert 48 óra kell a Hcg duplázódásához.


Szerintem ne parázz a halvány pozi már jó jel!!


És ha úgy nézed, hogy 14 nap minimum mire mutatja a teszt...szóval ha úgy vesszük korán teszteltél először! Várj 2 napot és tesztelj újra.

2015. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pénteken kellett először tesztelnem, inszem után 15 nappal. utána teszteltem szombat, vasárnap és hétfőn reggel de semmit nem változott. közepes pozitiv. Hétfőn voltam vérvételen a Kaáliba, délután hívott a doki, hogy gratuláljon.... :) akkor nagyon boldog voltam, de azóta nem merek tesztelni.... azt mondta a hcg-m alapján minden oké. 20-án kell uh-ra mennem. csak félek.... miért nem erősödött 4 nap alatt...
2015. máj. 6. 20:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 21-én kell orvoshoz ultrahangra. Nagyon izgulok és nagyon reménykedek hogy minden rendben legyen. De szerintem nem kell aggódnod, a doki látta a véreredményed, az alapján már látszik hogy valaki ott van a pocidban. Ne idegeskedj és ne tesztelj naponta. Próbálj meg pihenni és próbáld meg feldolgozni hogy baba van a dologban. Bár nekem nem inszem volt, viszont én már a peteérés után 15. napon pozitívat teszteltem. Ennek már lassan két hete és még két hetet kell várnom a dokiig. Alíg bírok magammal és sokszor kételkedem benne hogy vajon tényleg van baba, de olyankor mindig jön valami kis jel, egy kis hasszurka, hasfájás, cicifájás, szagundor ami megnyugtat hogy minden rendben van. Nálad is rendben lesz minden! Gratulálok és nyugalom!!!
2015. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

szia!

ma voltam hüvelyi ultrahangon, semmit nem látott az orvos, azt mondta ne is reménykedjek. Sírtam hazáig, vettem egy tesztet, ami igen erős pozitív lett a négy halvány után. felhívtam a körzeti dokimat, behívott a kútvölgyibe, ott csináltak egy hasi uh-t. ahol a doktornő közölte, hogy jaj nehogy méhen kívüli legyen, mert nem lát petezsákot és már kéne látnia.... nem kívánom senkinek, amin most keresztül megyek. De szerintem ha méhen kívüli akkor nem kéne erősödjön a teszt....

2015. máj. 7. 20:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól hogy méhen kívül attól erősödhet a teszt. Mivel beágyazódik, csak a petevezetékbe. A beágyazódás után meg elindul a HCG termelés. Egy valamit nem értek! Ahol másodszor voltál, miért nem nézték meg hogy nem vagy e méhen kívüli terhes? Azért azt már látná hogy valami van a petevezetékben? Ha nagyon beleszúr valamelyik oldaladba, vagy nagyon görcsölsz azonnal menj dokihoz! Én azért drukkolok, mert még nagyon picike az a baba nem biztos hogy a méhedben látták volna!
2015. máj. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

szia!

megint reggel voltam hüvelyi uh-n. még mindig nem láttak semmit, csak tegnap este óta a méhem 36 mm helyett 56 mm a nyálkahártya 10mm helyett 13mm vettek újra hcg-t de még nem látnak itt sem semmit. de holnap lesz meg a vérerddményem....

2015. máj. 8. 14:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia. Mi lett veled azóta? Lettek már fejlemények?
2015. máj. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

szia!

ma újra teszteltem, nagyon erős pozitív.

[link]

nem tudom meg tudod e nézni. pénteken vettek vért, voltam uh-n, nem látnak semmit. vér alapján azt mondta a doktornő, hogy nagyon korai terhesség. Nincs egy nyugodt percem sem, annyira félek.

2015. máj. 11. 17:43
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma voltam újra uh-n. 16mm petezsák 4mm embrio. Senki ne adja fel. Két orvos közölte hogy ne is reménykedjek. Nem feltétlen mutatja meg magát a 4 héten minden baba!!!
2015. máj. 15. 13:50
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Minden rendben van azóta veled? :)
2015. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!