Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív...

Szerintetek ez a teszt pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Nem szoktam ilyeneket kérdezni, mert tudom hogy csak a "jól látható" csík az igazi, de most elbizonytalanodtam. Kb. ciklus közepén tartok, de pár napja eléggé szédülök, így gondoltam megcsinálok egy tesztet. Kb. 4-5 perc után jelent meg rajta egy halvány csík, ami azóta is ott van. Volt már sok negatív tesztem, egyiken sem volt semmiféle halvány vonal... Szerintetek?


[link]


[link]


[link]



2015. ápr. 21. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitiv
2015. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sztem pozi
2015. ápr. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én is pozinak látom.


terveztétek?

2015. ápr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is halvány pozitívnak mondanám, de ha ciklus közepén jársz lehet csak a megemelkedett LH szintre reagált a teszt. Sajnos ez nálam többször előfordult, többféle teszttel. (Facelle, xepil, vaterás, predictor, clearblue stb)

Drukkolok hogy nálad babát jelezzen, tesztelj naponta és látni fogod erősödik-e. Írj majd kérlek mi lett!

2015. ápr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ismételd meg. Nagyon vékony. Jelenthet babat de ha menzizték terhesség alatt erősnek kell lennie, ha most van péd nem mutatja. Esetleg ha menzi közben estel teherbe. Megismetled majd es meglátjuk.
2015. ápr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Majdnem 3 éves próbálkozás eredménye lenne, szóval nagyon örülnénk neki :) Marad pár nap idegörlő várakozás a következő tesztig...
2015. ápr. 21. 20:12
 7/12 anonim ***** válasza:
nekemis ilyen lett nemrég, de a többi teszt negativ, nekem 5 nap van nemvártig....csinálj mégegyet már erősebbnek kellene lennie...
2015. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is halvány pozitivnak látom!

Drukolok h,babás legyél!!

2015. ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez totál negatív.
2015. ápr. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ma teszteltem újra, sajnos negatív :(
2015. ápr. 28. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!