Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkopiához kell kontrasz...

Laparoszkopiához kell kontrasztanyag? Az nem a hsg-hez kell? Télleg elfogyott az anyag?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy elfogyott az országba.Ez igaz?Mindenhol?És mikor lesz?A laparoszkopiához is az kell mint a hsg-hez?Petevezető átjárhatoságim lesz kb 2hét múlva.Altatnak.Köszi
2010. febr. 23. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!A laparoscopiához nem kell kontraszt.Az egy tükrözés tulajdonképp egy kis kamera van a tükör végén igy mindent szépen át tudnak nézni 3 kis heged lesz.A HSG-hez kell kontraszt ott nem altatnak és kb 15 perc az egész viszont az 25000ft-ba kerül.És igen Én is várok már hónapok óta mert állitólag nincs kontrasztanyag.
2010. febr. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Már megijedtem hogy el kell tolni a mütétemet.Neked kivánom hogy legyen kontrasztanyag és sikerüljön a mütéted.Szia
2010. febr. 24. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!