Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb. ötször voltunk együtt...

Kb. ötször voltunk együtt megszakításosan a hónapban, ma, vagy 1-2 napon belül kellene megjönnie, de még sehol semmi, szerintetek mennyi az esély a babára?

Figyelt kérdés

Már 8 hónapja vagyunk együtt megszakításosan, mert nem baj, ha becsúszik. A menzeszem az utóbbi 3 évben több napos barnázással indult, ami általában a 26-28. ciklusnapon kezdődött, és 2-4 napig tartott, mielőtt rendesen megjött. Most sehol semmi, csak a mellbimbóim érzékenyek már egy hete, de azok menzesz előtt is azok szoktak lenni. A ciklusaim átlag 29-31 naposak, legutóbb április 6-án jött meg.


Tegnap teszteltem X-epillel délután, koncetrált pisiből, negatív volt. Szerintetek lehetek terhes?



2015. máj. 6. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha jöhet a baba, mire jó a megszakítás? Ezt sosem értem.


Elég nagy az esély.


4-5 nap múlva kiderül.

2015. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem szedhetek fogamzásgátlót, és nem szeretjük az óvszert, de munka miatt még várni akartunk, és úgy voltunk vele, hogy nem baj, ha becsúszik.
2015. máj. 6. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Két hét múlva nézd meg, addigra kiderül.
2015. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andi8133 ***** válasza:
Első válaszoló! Ezt én sem értem! Ha jöhet a baba,miért a megszakítás? Kedves kérdező! Sok-sok éven keresztül megszakításos módszerrel védekeztünk a férjemmel!Nem lettem terhes! Amint nem védekeztünk 2 hónap alatt teherbe estem! 8 éves a kisfiúnk! Tavaly október óta úgy gondoljuk,jöhet a kistesó! De azóta sajnos valahogy nem akar összejönni! Szóval csak annyi lett volna a válaszom,hogy ha mindig megszakítással védekeztetek,akkor ha eddig nem lettél terhes előváladéktól,valószínűleg pont most sem lettél az! De nem vagyunk egyformák! :)
2015. máj. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, csak kesett par napot
2015. máj. 8. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!