Becsaphat a testem?

Figyelt kérdés
Ha voltak ovura utaló jelek mint pl: enyhe petefészek körüli fájdalom, "szépen nyúlós nyák" akkor volt ovuláció vagy pedig becsaphat ez?
2015. máj. 6. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Fajdalmat el lehet képzelni de a nyúlós nyák vagy ott van vagy nincs. Szóval valószínűleg ott körül lehetett ovud ahol gondolod. De pl nekem napokig tart mindig a nyák, most pontosan passz mikor van pé. Valószínűleg utána.
2015. máj. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is napokig tart a nyák a fájalom pedig általában késo este vagy hajnalban van aztán délelőttre elmúlik.. igen valószínű h ezekben a napokban van valamikor. Köszi a választ de igazából arra lennék kíváncsi, hogyha vannak ezek a jelek akkor biztos, hogy megtörtént az ovu vagy pedig becsaphat ez és nem is volt mondjuk ebben a hónapban.. ? Mert sajna volt egy vetélésem és azóta nem nagyon állt helyre a ciklusom :(
2015. máj. 6. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem merem 100%-ra írni. A petesejt megérett. Max azt tudnám elképzelni, hogy ha valami gond van akkor nem szabadul ki. Erre jó a hőmérőzés, ott látszik, hogy rendben lezajlott-e az ovu.

Egyébként sajnálom a vetélést. :(

2015. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eléggé magam alatt vagyok, mert már 9 hónapja nem jön a babó vagyis jött de..angyal lett :( Egy jó a rosszban, hogy legalább a meddőséget kizárhatom.. Megvárom az 1 évet és doki mert lehet valami gond van a hormonjaimmal:-( Köszönöm szépen!
2015. máj. 7. 00:20
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyúlós nyákra sem lehet mit adni. Vannak többgyerekes anyák, akiknek soha az életben nem volt ilyen, meg van olyan, akinek szépen nyúlik meg minden peteérés meg sehol.
2015. máj. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*ovuláció meg sehol
2015. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De miért nem hőmérőzöl? Abból már ki lehet szűrni.
2015. máj. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!