Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztemet? Ti...

Megnéznétek a tesztemet? Ti is látjátok a halvány csíkot? Keresztreakció lehet igaz?

Figyelt kérdés

Az alsó a HCG teszt, sajnos ilyenkor már nem tudtam természetes fénynél fotózni, vakuval nem jó, így meg kicsit homályos a kép, de talán így is ki lehet venni. Nektek is volt már olyan hogy csak a magas LH miatt lett halvány csíkos a terhességi tesztetek?

Köszönöm előre is!

[link]


2015. máj. 7. 21:55
 1/9 A kérdező kommentje:
2015. máj. 7. 21:57
 2/9 anonim ***** válasza:
tényleg ott van haloványan.
2015. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia, nem akarlak biztatni, nehogy csalódj, de szerintem baba van a dologban. Szerintem a terhességi teszt azért pozitív, mert hcg van a vizeletedben, vagyis terhes vagy. Nem használtam még LH tesztet, de úgy tudom, hogy inkább azt szokták használni "jóstesztnek", ha terhesség gyanúja áll fenn. Nagyon drukkolok, majd írj kérlek, ha többet tudsz.
2015. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben majd írok, köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 7. 22:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is lett halvány pozi hcg tesztem peteéréskor. Vaterás. Véletlenül csináltam Lh teszt helyett. Nem volt baba.
2015. máj. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szia! mizu?
2015. máj. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan csíkos lett tegnap is, szerintem nem terhesség.
2015. máj. 11. 17:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Mi lett végül?
2015. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jól sejtettem, nem lett baba. Pár darab ilyen tesztem lett, de nem erősödött. Mások is jártak így nem csak én, arra gondolok nem 100% megbízhatóak a tesztek.
2015. máj. 23. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!