Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitivnak...

Szerintetek ez pozitivnak szamit 10. dpo-n? (Delutani, nem koncentralt vizeletbol)

Figyelt kérdés
[link]

2015. máj. 9. 17:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nem:-( túl vékony és nem igazan rózsaszín a színe,szerintem ez egy Száradasi csík.
2015. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
De mar 5perc mulva kijott es latszodott viszont mar kiszaradt egy kicsit azer is nez ki igy :( hat szomoru vagyok..
2015. máj. 9. 17:38
 3/33 anonim ***** válasza:
Ha valóban az, már akár holnap meggyőzőbb lehet! :) Nem kell szomorkodnod, nagyon korán teszteltél :) Milyen érzékenységű ez a teszt?
2015. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Én drukkolok neked,de nem szeretnélek feleslegesen biztatni.Voltak ilyen tesztjeim nekem is,de mikor a gyerekeimet vártam akkor nem így nézett ki.(pedig nekem is volt dpo 9.nap pozi tesztem)

Tesztelj újra 2nap mulva,es ha lehet reggeli vizeletbol!

2015. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Oke!koszonom a valaszaitokat! Holnap tesztelek ujra de akkor mar reggel :)) remenykedek :)
2015. máj. 9. 17:47
 6/33 A kérdező kommentje:
Ja es holnap utanra is van tesztem szoval azert csinalok akkor holnap is :) ja es meg annyi lenne a kerdesem hogy ha 'hivatalosan' 17.-en kellene megjonnie de volt egy korai ovum es volt egy normal felidos is akkor most melyikhez szamoljam a menszeszt hogy mikor nem kellene megjonnie??!
2015. máj. 9. 17:49
 7/33 anonim ***** válasza:
Ba menstruációs ciklusod hosszát nem befolyásolja az ovud. Ha 28 naponta menstruálsz, akkor úgy számolj, függetlenl attól, hogy hányszor és mikor volt ovulációd.
2015. máj. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
53%
De ezt nem értettem soha, hogy miért nem lehet kivárni a reggeli vizeletet? Így most nem egyértelmű és egész holnap reggelig ezen rágod magad.
2015. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert kíváncsi és vágyakozik. Én megértem. Szerintem kb. 50 tesztet biztosan ellőttem életemben feleslegesen, és egyet sem bántam meg :)
2015. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozi!!!!
2015. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!