Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medilabról és pregnasensról...

Medilabról és pregnasensról mi a tapasztalat? élőben halvány pozitívnak tűnik. De nem tudom, hogy ez Pozitív-e?

Figyelt kérdés

6 napja késik, ciklusom össze-vissza van, március 3-án azt hittem, hogy megjön, mert úgy fájt, de aztán semmi. elvileg 13-ra írta a ciklus.hu a menzest.


[link]



2015. márc. 20. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát próbáld meg 1-2 nap múlva, én mintha látnék valamit!
2015. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
En is latok valamit, de mindenkeppen tesztelj meg.
2015. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Negatív
2015. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőn látok halvány csíkot. Alsón talán jobban! Szurkolok! :)
2015. márc. 21. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos reggel megjött 😞 nem olyan erősen, mint szokott, de sajon akkor is vérzek, így tuti nincs baba.
2015. márc. 21. 20:52
 6/11 A kérdező kommentje:
képzeljétek milyen érdekes dolog történt. SZombaton azt hittem meg fog jönni, gyenge vérzésem volt, de első napnak megfelelt monjuk. Aztán vasárnap egy kicsit erősebb, de közel nem olyan, mint szkokott lenni, majd tegnap délelőtt vége is lett, tehát 1 nap normális vérzés és 2 nagyon gyenge. Megfordult a fejemben, hogy annyi mindenkivel megtörtént már, hogy vérzés mellett is volt baba, gondoltam csinálok egy tesztet. A délelőtti teszt halvány pozitív lett. Tudom, hogy nincs valószínüleg baba, csak nem értem, hogy ha még mindig halvány, akkor nyilván elment a baba, de akkor miért csak ilyen gyenge menzeszem volt? Szerintetek mit történt/történik velem?
2015. márc. 24. 13:44
 7/11 anonim ***** válasza:
En 3 bol 2 terhessegnel vereztem hetekig es eddig 2 egeszseges babat es egy egeszsegeset varok. Mindenkeppen keress fel nogyogyaszt aki megallapitja van-e terhesseg es ad megfelelo kezelest a verzesre. Ha ici-pici esely is van babara en nem kockaztatnek es konzultalnek orvossal. Sok sikert!
2015. márc. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Javaslom fordulj orvoshoz, ha pozitív a teszted.
2015. márc. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi ujsag van veled azota? teszteltel? vagy voltal orvosnal?
2015. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen, teszteltem 2x is. egyszer rögtön a menzesz utolsó napján, az is halvány pozitív volt, tehát nem erősödött, és a ma reggeli pedig teljesen egyértelműen negatív lett. Nem mentem orovoshoz. Nem tudom, hogy miért csináljuk ezt az önkínzó tesztelgetést. Én már nagyon ott tartok, hogy utálom magam, amiért nem bírom ki, hogy ne vegyek. Elszomorít az érzés, amikor várod, hogy jöjjön már ki, nyugtatod magad, hogy még időn belül van, de a leleked mélyén tudod, hogy ha lesz is ott valami, az nem biztos, hogy baba, mert ha az lenne, akkor nem tőletek kellene bíztatást kapni, hogy erősödni fog ez, meg várj két napot, megy drukk...stb. Ha egy teszt pozitív, akkor azt GYK nélkül is pontosan tudja az ember lánya. Ugyanakkor meg olyan jó, hogy van aki bíztat, együttérez velem, vagy sajnos épp hasnoló cipőben jár. Tudom, hogy jó lenne nem tesztelni, de nekem nem megy. Én mindig komolyan elhiszem, hogy most kijön a csík, ahogy oda ér a pisi. Jó, igen, utána kicsit rossz, hogy nem, de majd holnap...végül is az x-epil 2 dbos :)


szóval most sem jött össze sajnos, talán majd legközelebb...

2015. márc. 31. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!