Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 41. napon, csak...

Ma vagyok a 41. napon, csak barnazok 2 napja, mensi sehol se! Teszteim negativak voltak, utolsot csutortokon csinaltam . Szerintetek terhes vagyok vagy megjon hamarosan?

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Csütörtök rég volt, ma már vasárnap van. Csinálj új tesztet!


Egyébként meg: nem tudhatjuk, hogy neked mennyire extra egy 41 napos ciklus.

2015. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azert jo lenne tudni, hogy hany napja kesik, mert onmagaban a 41. nap nem sokat mond.
2015. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
rendszertelen a ciklusom ,de 37 napos volt a tavaj decemberben es az iden januarban . utanna volt 34-35 napos , es marcius 2 an jott meg , es utolso honapban marcius 30-an -29 napra ! azota nem jott meg !
2015. máj. 10. 10:16
 4/6 piroska és a farkas ***** válasza:
nekem sem túl rendszeres a ciklusom, de ha barnázás volt, abbol mindig mensi lett. volt, h 3-4 napig készülödött a testem, mire végre megjött. Azért írtam, h " végre" mert negatívok voltak mindig a tesztek, így már csak azon kinlodtam, h akkor viszont jöjjön már meg....
2015. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 piroska és a farkas ***** válasza:
na?
2015. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megjott . 42.napra
2015. máj. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!