Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Kb.5 hetes terhes...

Mit tegyek? Kb.5 hetes terhes lehetek. Csutortokon voltam dokinál, de még nem látszott rendesen. Keddre visszahívott UHra. Tegnap estétol barna folyásom van. Nagyon megijedtem. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 16:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szia!

Mennyire erős ez a folyás?Mert nekem is volt,igaz kevés,de elmúlt..ha görcsöléssel és vérzéssel párosul az már nem biztató.

2008. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

5 hetesen egyébként nekem sem igazán látszott,egy hét múlva már 17mm petezsák volt :))

Kitartás,pihenj sokat,és szedj Magne B6-t.

Utrogestant,vagy duphastont nem használsz?

2008. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Koszi, hogy írtatok! Tegnap este meg ma reggel erosebb volt, de gorcs és vér szerencsére nincs- remélem nem is lesz :-). Nagyon szeretnénk a babót.

Magne B6 most nincs otthon, csak magnézium pezsgotabletta - az is megtezsi míg holnap veszek?

Amúgy holnap felhívom a dokimat.

2008. dec. 14. 19:01
 4/27 A kérdező kommentje:
Azt a két gyógyszert nem ismerem, csak magzatvédo vitamint szedek. Azokat doki írja elo?
2008. dec. 14. 19:07
 5/27 anonim ***** válasza:
Igen doki írja fel, de csak ha már van szívműködés.
2008. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

A pezsgőtablettát nem ismerem,nézd meg,mennyit lehet belőle max szedni.Az utolsó válaszolót megcáfolnám,mert nem csak akkor írja fel a doki,ha van már szívhang.Nálam mikor pozitív lett a teszt,akkor rögtön írta az utrót.Bár az is tény,hogy nem kórelőzményben van 3 vetélésem.De a barátnőm az első babáját várja,elkezdett vérezni 5 hetesen(nem volt még szívhang) és felírta neki a Duphastont.Sokat feküdj,ne terheld a méhed,és a legjobbakra gondolj!

Remélem azóta javult a helyzet,ha kérhetlek írd meg mi történt ma :))

Első válaszoló voltam.

2008. dec. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
jav:nekem van a kórelőzményemben.
2008. dec. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Ma úgy veszem észre, jobb a helyzet, nemsokára hívom a dokit, majd írok, hogy mit mondott. Amúgy tegnap szinte fel se keltem az ágyból - pihentem. Koszi a válaszokat!
2008. dec. 15. 07:31
 9/27 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hívtam a dokit, azt mondta, ha nincs vérzés, vagy eros gorcs, akkor nyugodtan várjak holnapig, mert ilyen korai stádiumban még nemigen van rá gyógymód. Hát remélem megmarad a kis picur. Drukkoljatok! Holnap írok, mi volt UH-n.

2008. dec. 15. 07:42
 10/27 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy javult a helyzet.Feküdj egész nap,és sok-sok magnézium.Én ugyanígy volt ennyi idősen,1 hét fekvés,sok magnézium és utrogestan és szerencsére elmúlt :))

Nálad sem lesz semmi gond,csak ne a rosszra gondolj ;)

2008. dec. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!