Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem? Halvány...

Kávétejszín kérdése:

Megnéznétek a tesztem? Halvány csík is tuti pozitív?

Figyelt kérdés

Ma délután két tesztből kettőn halvány pozitív volt. Sokszor olvastam már itt is, hogy a halvány pozitív is pozitív, a férjem viszont kételkedik, azt mondja, hogy akkor fog igazán hinni a babában, ha erős csíkom lesz. Leginkább az ő megerősítése miatt írtam ki a kérdést.

[link]



2015. máj. 11. 18:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
A ma reggeli is ugyanilyen halvány lett, de szerencsére még minden oké. Remélem, így is marad. :)
2015. máj. 12. 08:03
 12/18 AmyNicky válasza:

Nekem az első tesztem ennél halványabb volt. Két napjára rá csináltam mégegyet az valamivel jobban látszott de az is halvány. Csütörtökön megyek dokihoz ő majd megmondja, hogy lesz e baba. Örülnék ha jo hireket kapnák.

Sok sikert :)

2015. máj. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én telefonáltam a dokimnak a pozitív teszt napján, és már másnapra behívott, azt mondta, megér egy uh-t. Látta a petezsákot, ott volt a picur. :) Drukkolok, hogy Neked se legyen másképp!
2015. máj. 19. 07:39
 14/18 AmyNicky válasza:
Voltam orvosnál, csinált uh-t, azt mondta csinál vérvizsgálatot,hogy 100%-os eredményt kapjunk.holnap kell hivnom eredmény miatt, reménykedem a jo hirekben. 4pozitiv teszt csak nem téved. Gratulálok Neked!
2015. máj. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 AmyNicky válasza:
Megvan a vérvizsgálat eredménye. Jön a baba :)
2015. máj. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Érzel már valamit? Nekem már eléggé hányingerem van, szinte egész nap. :D Rosszabb, mint az első terhességemnél. Mondjuk mák, hogy itthon vagyok gyesen a kislányommal, így annyira nem akadályoz semmiben. :)

2015. máj. 27. 08:51
 17/18 AmyNicky válasza:
Melleim fájnak,meg fáradtabb vagyok. Hányingerem ritkán van.pénteken megyek orvoshoz,remélem mindent rendben talál :)
2015. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nálam 4 napja erőteljesen megérkezett a hányinger. :( Csak a vajas kenyeret tudom megenni meg a banánt. :(
2015. máj. 27. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!