Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sos? Fogamzásgátló mellett...

Sos? Fogamzásgátló mellett terhes lehetek? Másfél hétig szedtem antibiotikumot, nem védekeztünk, ma úgy éreztem terhes vagyok, csináltam tesztet negatív!

Figyelt kérdés
Még van 7szem gyógyszerem bemerjem venni??
2015. máj. 11. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz, mivel az intibiotikum hatástalanítja a hatását. Szedd be a maradék gyógyszert.
2015. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz de ez nem készpénz. Szedd be a maradékot és ha aggódsz utana csinálj majd tesztet. Legközelebb pedig kétséges esetben jobb ha használtok mellé óvszert, úgy a biztos.
2015. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En rendesen szedtem semmi hasmenes hanyas se gyogyszer es megis terhes lettem..van esely igen.baratnom csak 2-dbt hagyott mi veletlen es 14 ev gyogyszerszedes utan lett baba ..hamarosan szulni fog
2015. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja es azt hozzateszem 2x lettem babas gyogyszer mellett....10 es 7 evesek
2015. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!