Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jóstesztelők: lehetséges h...

Jóstesztelők: lehetséges h terhesség mellett az ovu teszt a nemvárt napján negatív?

Figyelt kérdés
egy nagyon halvány tesztcsíkom van
2014. nov. 2. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Nem minden esetben mutatja ki a babát.

Egy hete lett pozitív a tesztem, előtte jósteszteltem, reggeli első pisiből, full negatív volt végig. Aztán nemvárt napján halvány két csíkos.


Januárban pedig szépen erősödött, már majdnem leugrott a tesztről a csík, aztán mégsem volt baba.


Nemvárt napján vagy? Szerintem érdemes egy rendes terhességi tesztre is benevezni.


Drukkolok neked :)

2014. nov. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján mikor megjön akkor erős 2.csíkom van az ovuteszten.Ugyh ha neked halvány akkor az jot jelenthet:)
2014. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az nap csináltam egy ovu tesztet reggel mikor meg kellett volna jönnie,mert azt hittem reggelre megjön,előttem az ovu tesztet,full negatív lett,még halványcsík sem volt,aztán nem hagyott nyugodni,2óra múlva elmentem egy terhességi tesztért,ami sokadik vizeletből erős pozi lett!úgyhogy ez nem mérvadó!lehet még a baba az én esetemből kiindulva!:)

15 hetes kismama vagyok!:)

2014. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! mára sajnos leesett a reggeli hőm, még nem jött meg de a hő miatt már biztos meg fog jönni.
2014. nov. 3. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi újság van veled? (első válaszoló vagyok)
2014. nov. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Új ciklust kezdtem. De gondoltam h ez lesz. A lányommal mikor terhes voltam, előtte 3 nappal erős pozitiv volt az ovuteszt

köszi h érdeklődtél!

2014. nov. 6. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!