Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt nem ertem . Az osszes...

Ezt nem ertem . Az osszes teszt bolond?

Figyelt kérdés
Tegnap ejjel csinaltam egy x epil tesztet. 5 percen belul egy szep halvany roszaszin vonal jelent megjol latszik most is ...annyira megorultem..reggel.megcsibaltam a masikat ami viszont negativ lett..ugyanaz a teszt pedig. 11. Dpon vagyok ma..ebbol lehet meg pozitiv teszt?
2015. máj. 12. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet még pozitív is, de mivel nagyon korán csináltad, bárhogy alakulhat még. Én jártam már úgy, hogy a pozitív egyre halványodott, mert csak biokémiai terhesség volt, és bár elkezdődött a beágyazódás, végül mégsem tudott megtapadni, és kilökődött, pár nap késéssel meg is jött egy erősebb vérzés formájában.


Persze remélem, hogy Nálad baba lesz:)


Mikor csináltad éjjel a tesztet? Nem lehet, hogy az éjjeli teszt előtt tovább tudott koncentrálódni a vizeleted, mert több idő telt el az utolsó WC-zés és ivás óta, mint az azt követő reggeli előtt? Az megmagyarázná a dolgot.

2015. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hajnali 1 kor csinaltam a tesztet .majd a reggelit 6 orakor..amugy a mult honapban nekem.is elment a pici.ugy voltam menzesszel elment.de alig vereztem
2015. máj. 12. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ,szerintem is előfordulhat hogy koncentráltabb volt az éjszakai vizeleted mint a reggeli. Szerintem holnap reggel tesztelj még egyet, reggeli első vizeletből, az már tutira mutatná a pozitívat szerintem.
2015. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenkepp megismetelem . Annyira boldog lennek ha megint a csik ott lenne
2015. máj. 12. 09:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked kedves kérdező!!
2015. máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! bízombenne ez a hónap nem okoz csalódást :(
2015. máj. 12. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!