Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Pozitívat teszteltem...

SOS! Pozitívat teszteltem viszont az durva allergiámra gyógyszert szedek egy hete és az orrspray re is rá van írva, hogy terhesség esetén nem szabad használni?

Figyelt kérdés
Most akkor mivan? Ártottam vele? Most nagyon beparáztam légyszi írjátok

2015. máj. 12. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyógyszert abba kell hagyni, orrspray helyett használj tengervizeset, az nem árt. Nekem az allergológus mondta ezeket ha teherbeesek.
2015. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz,csak most már ne szedd.
2015. máj. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond, en ugyanigy voltam.

A magzat es az anya kozt 6 hetig nincs kapcsolat , igy addig nem art semmi gyogyszer.

Mire a teszt kimutatja, akkor ugye mar elvileg 4 hetes, de meg igy is van 1- 2 het amig nem gond.


Nekem is nagyon durva allergiam van, 15 eve gyogyszert szedek ra es orrsprayt, a terhessegkor abbahagytam, es elmultak a tunetek :)

Hasnalj tengervizes orrsprayt, nekem nagyon jot tesz.


35 hkm

2015. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!