Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzi vagy baba? Tegnapra...

Menzi vagy baba? Tegnapra kellett volna megjönnie. Már lassan 1.5 hete furán érzem magam. Pont pé környékén sűrűn voltunk együtt a párommal, megszakításos módszerrel. (de mint tudjuk az előváladék. )

Figyelt kérdés
Mostanában menzi szerű görcseim vannak, mindjárt megjön érzés, hányinger, és a cicik eléggé érzékennyé váltak, egy picit sötétebb lett a bimbó és az udvara is. Folyamatosan fel vagyok puffadva. Esetleg lehet baba vagy ez a menzi? Tegnap - bár este - teszteltem x-epil gyorsteszttel, de negatív lett. :( Mit gondoltok?
2010. febr. 24. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Hááááát meglehet... szerintem tesztelj reggel egyet. A gabriel tesztet ajánlom (patikában kapható) mert az elég érzékeny teszt..

De ebből még bármi lehet.

2010. febr. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Eléggé elkeseredtem tegnap este a negatív teszttől! Ráadásul ezek a menzi szerű görcsök... Elég furi. Olyan mindjárt megjön érzésem van. Nagyon rossz. Ami furi még, hogy menzi előtti este mindig sírógörcsöm van. Mostmeg semmi.
2010. febr. 24. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem este kellett volna tesztelni, hanem reggel. Ezenkívül egy negatív teszt nem jelent SEMMIT, amíg meg nem jön. A vérzésig nemcsak lehet, hanem egyenesen muszáj reménykedni.
2010. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, csak kicsit nem értem. Azt írtad, hogy elkeseredtél a negatív teszttől, de közben meg megszakítással "védekeztek"...Akkor most szeretnél babát, vagy sem, mert számomra ez a kettő üti egymást.

Amúgy jól írták előttem, reggeli vizeletből tesztelj, a tüneteid alapján simán lehet baba.

2010. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia! Igen megszakításos módszerrel védekezünk, mert nem terveztük a babát, de ha jönne nem lenne gond. Örülnénk neki, nagyon. :)

Igazából nagyon aggaszt ez a mindjárt megjön érzés. Ez normális?

2010. febr. 24. 11:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is ezt éreztem enyhe hasszurkálással vegyítve. Na és azt, hogy állandóan aludtam... Szerintem babás vagy!:)

Várjuk az eredményt!

2010. febr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mindjárt megjön-érzés még hetekig normális, ha baba van. :-) Épp ezért nem lehet a nemvárt előtti tünetekre adni, mert szinte teljesen ugyanolyanok, mint a terhestünetek.
2010. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. De sajnos minden egyes alkalommal megjött. De remélem hamarosan már nem fog. Majd azért írd meg, hogy mi lett.
2010. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!