Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esely hogy sikerult...

Bibok25 kérdése:

Mekkora az esely hogy sikerult a pocaklako? korai meg a teszt a lentiek alapjan?

Figyelt kérdés
8 honapja probalkozunk.28nappssak a ciklusaim :Aprilis 23,24,26 voltunk eggyut es 28,-an ekkor volt peteeresem.majus 5-en ereztem az eros szurkalo erzest a bal.e ptefeszkembens 12-en kellet volna mejonnie...reggel egy csep barna folt volt a bugyimon aztan azota csa feher suru folyas vagy csak vizes..a melleim fajnak duzzattak es kicsit erzekenyek es nagyobb etvagyam van.
2015. máj. 14. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 12-én kellett volna megjönnie, akkor simán tesztelhetsz. Pontos szokott lenni egyébként?
2015. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Volt h kesett ket napot vagy hamarabb jitt meg...delutani vizeetbol is tesTelhetek?
2015. máj. 14. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen a délutáni is jo
2015. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tsztelhetsz , de a reggeli koncentráltabb , ha negativ akkor se keseredj el, nekem nem mutatta hetekig még a 2. babámnál. ird meg mi lett
2015. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most teszteltem.negativ((
2015. máj. 14. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem reggel csináltad meg? Nekem pl 4 nap késés után reggeli pisiből nagyon halványka volt, szerintem délutániból nem is látszódott volna semmi.
2015. máj. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján negatív volt a tesztem és 4 nappal később lett halvány pozi. Viszont ez a barna folt és a vizes bő folyás sztem mensi tünet :( De azért drukkolok!!!
2015. máj. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!