Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye h teherbe...

Mennyi az esélye h teherbe estem? 5napja volt az aktus védekezés nélkül (ittasan sajnos) 7nap múlva kell megjönnie. Ha akkor megjön akkor nem vagyok terhes igaz? Csináltam tesztet negatív lett de azt olvastam h korai a teszt még.

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha késik csak akkor csinálj tesztet,és nem tartom valószínűnek hogy,terhes lennél!
2015. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fiú hova élvezett?

amúgy van rá esély, mint általában mindig.

2015. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez a probléma h nem tudom..mert sajnos és szégyellem is magam h igy jött össze ez most, sokat ittunk és ezért félek most nagyon... nem biztos h belém..de lehet h igen
2015. febr. 19. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Másnapra csak kijózanodtatok. Akkor nem merült fel az esemény utáni tabletta bevétele?
2015. febr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen tudom.. de ez elrontottuk...
2015. febr. 19. 21:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Reméljük nem akkor vagy pont előtte volt peteérésed... De van esély terhességre.
2015. febr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az hagyján, hogy részegen összefekszel valakivel, védekezés nélkül...De hogy még következő nap se jut eszedbe, hogy esetleg esemény utáni tablettát kellene venni, ha már ilyen hülye voltál...

Arról nem is beszélve, hogy miket szedhettél még össze.

2015. febr. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) de akkor ha megjön csütörtökön akkor nem vagyok terhes? vagy utána csináljak azért egy tesztet?
2015. febr. 20. 16:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha élénkpiros és tovább tart mint két nap, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy.
2015. febr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!