Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerülhet úgy a baba ha a...

Sikerülhet úgy a baba ha a spermium csak hüvely körül van?

Figyelt kérdés
1 éve nem jön a baba páromnak merevedési gondjai vannak és sajnos kézzel kell rásegíteni,hogy eltudjon menni és utána rakja be gyorsan már amennyire lehet egy nem merev péniszt. Ettől függetlenül sikerülhet igy a teherbe esés,hogy nem mélyre kerül a spermium?
2015. máj. 15. 08:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igy nem valószinű :(
2015. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak mert azt olvastam,hogy a spermium úsznak felfele a méhnyakhoz és ara gondoltam attól,hogy nem jut fel rendesen ahogy kellene még sikerülhet
2015. máj. 15. 08:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán kezeltetni kéne ezt a problémát...
2015. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom a valaszt es elore is bocsanat a bunkoskodasert, de ilyen kapcsolatba ti boldogok vagytok? Marmint gondolom akkor nem tudtok normalisan szeretkezni. jo ez igy neked? Mert a baba osszekot. Ha szetmentek akkor meg a baba issza meg a levet. Sztem a jo szex a kapcsolat alapja es sokszor a megmentoje, de igy.


Ha parod betegseg vagy operacio miatt kuzd gondokkal es elotte jol volt, akkor nagy nagy bocsanatkeres es kitartast kivanok. De ha nem akkor en meggondolam a dolgot. foleg ha te vagy az a szemely, aki mar kerdezett ilyet itt es azota is ez a gond.

2015. máj. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
utolso vagyok. Az elottem szolonak igaza van orvos vagy pszihologus nem artana. Sokszor csak lelki oka van.
2015. máj. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én minden okoskodás nélkül csak a kérdésre válaszolnék. Ha a megszakításos védekezésnél már az előváladéktól is teherbe lehet esni, akkor gondolom ettől is.
2015. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Vilcsianyuja ***** válasza:
Babaprojekt előtt is voltak már a párodnak merevedési problémái? Nem lehet, hogy pont a teljesítménykényszer az oka? Amúgy lehet, hogy el kellene gondolkodnotok az inszemináció lehetőségén.
2015. máj. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Évek ota gondja van van hogy semmi gond nincs de ahogy beteszi lelankad évekig megszakitással védekezett mindig kézzel vagy szájjal fejezték be neki ö erre fogja hogy megszokta azokat az ingereket amit egy hüvely nem tud adni. Orvoshoz nem megy szerintem szégyelli bár nem is tudom hova lehetne menni mert a körzetorvos nem segitett neku azt mondta a barátnönek jobban kell ügyeskedni. De nem rajtam mulik. Amugy jo vele mert kitud elégiteni igaz nem tökéletes a merevedése de vsn hogy igen. Erröl nem hajlando velem beszélni szed vitaminokat is de nem segit.
2015. máj. 15. 09:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem van esély, de emlékszem, kérdeztél már erről. Ha egy éve nem jön össze, akkor már van ok aggodalomra.
2015. máj. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem dicséretes, hogy ilyen probléma mellett is kitartasz a párod mellett. A kérdésre válaszolva pedig, ha egy éve nem jön össze, érdemes lenne kivizsgáltatni magatokat, sajnos mi is lassan oda kényszerülünk, csak nem tudom hol kezdjük el...
2015. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!